Harapás

Harapás

Shark Bait

Csupán a hecc kedvéért egy baráti társaság megfúj néhány jetskit a hétvégi kiruccanásuk során. Az események azonban szörnyű tragédiába torkollanak.

(csd)

Rendező: James Nunn
Forgatókönyvíró: Nick Saltrese
Ország: Egyesült Királyság
Premier: 2022.04.15. | Telekom TVGO (2022.05.26.)

Thomas Flynn
Catherine Hannay
Holly Earl

2023.07.14 Kóborló

A cápacsalétek felszolgálva

Az elmúlt hetekben futottam bele ennek a filmnek az előzetesébe, és mivel valamilyen ismereten okból kifolyólag, majdhogynem kielégíthetetlennek merném mondani a cápás filmek iránti vágyamat (oké, ez alól azért kivételt képeznek a SyFy és az Asylum s... Teljes kritika

2022.05.27 gilanyii

Elegem van az ilyen cápás filmekből; vannak idióta karakterek, egyfajta állat támad rájuk, és valamilyen módon ki kell belőle szabadulniuk. Ez sablonos. A karakterek idióták és idegesítőek, hülye döntéseket hoznak, és a film első 3 percében már nem bírtam nézni őket.

2022.06.04 BÉLA

Szuper

Na ez igen, nekünk nagyon átjött.

2022.05.26 Gino

Nem egy nagyszerű film, de a közelmúltbeli próbálkozásokhoz képest nem is olyan rossz. A cápás felvételek elfogadhatóak, ahogy a színészi játék is, és a film jó tempóban halad. Ez nem az a film, amit többször is megnéznél, de így is elég szórakoztató - én nem unatkoztam.

A filmbéli Tomot alakító Jack Trueman és a filmbéli Millyt alakító Catherine Hannay színészeknek ez volt a filmes debütálásuk.Szerző: Kóborló

A rendezőt, James Nunnt az 1978-as Cápa második része inspirálta, hogy elkészítse eme filmjét.Szerző: Kóborló

A filmben látható jetskiket ma már olyan technikával gyártják le, akkor se tudjanak elmerülni, hogyha kettétörnek. Szerző: Kóborló

A vízalatti felvételeket egy külön erre a célra kialakított drónnal készítették.Szerző: Kóborló