Junior

Junior

2019.07.26 Ms. Akárki

Az egyik legfurcsább Schwarzeneggel film a 90-es évekből amit láttam. Méghogy férfiak szülniXD De szórakoztató volt ahogy a nagydarab pasi a többi kismama között "beolvadt" xD

2017.10.26 indingo

Arnold Schwarzenegger és Danny DeVito ismét együtt egy filmben az Ikrek után. Már adva van a lehetőség egy jó filmre. Szerintem kedvelhető a sztori és helyenként vicces is.

2018.12.01 VvV

Valahol szórakoztat, másutt elborzaszt. Összességében vannak benne jó megoldások, de elég abszurd az elképzelés.

2017.07.27 Lonka

Amikor tévébe került a film én nagyon szerettem. Kedvelhető, aranyos film, bár a biológiai dolgokba nem igazán gondoltak bele a készítők, de egynek elment.

2019.04.23 petraszab

Nem mondom, hogy a filmgyártás legjobb vígjátéka, de a célját eléri. Szórakoztat és kikapcsol.

2018.03.30 NFG

Hát a története semmiképp sem szokványos! Sőt! Elég egyedi! Persze azt is mondanám, hogy bugyuta! Ennek ellenére nekem nagyon tetszett! Schwarzenegger is remekül játszotta ezt a fajta szerepet is!

2015.02.14 chelseakori

Fogalmam sincs,hogy Arnoldot mi motiválta abban,hogy egy ilyen filmben játsszon. Mindenkinek úgy maradt meg az emlékezetében,hogy Ő a Terminator..amely szerep számára igazi hírnevet hozott. Ez a film storyt tekintve és minden szempontból nagyon gyenge.

2015.02.04 Ervinke86

Jó film jó kis vígjáték arról, hogy mi lenne, ha egy szép napon ezt valaki megvalósítaná, és átlépné a tudomány határait, hogy férfi szüljön gyereket. Ez is csak olyan közepeske, nem igazán tudom, miért vállalhatta le ezt Schwarzenegger, az akciófilmekben nekem sokkal jobban bejön.