Arnold Schwarzenegger

Az Arnold Schwarzenegger által alakított Alexander Hesse tudományos kísérleteket végez többszörös abortuszon átesett majmokon. Hogy megakadályozza az embrió kilökődését, egy kísérleti gyógyszert használ. A felügyelőbizottság azonban leállítja a kutatást. Az Emma Thompson által alakított… Több

Premier (HU): 1995.02.09.

2019.07.26 Ms. Akárki

Az egyik legfurcsább Schwarzeneggel film a 90-es évekből amit láttam. Méghogy férfiak szülniXD De szórakoztató volt ahogy a nagydarab pasi a többi kismama között "beolvadt" xD

2017.10.26 indingo

Arnold Schwarzenegger és Danny DeVito ismét együtt egy filmben az Ikrek után. Már adva van a lehetőség egy jó filmre. Szerintem kedvelhető a sztori és helyenként vicces is.

2018.12.01 VvV

Valahol szórakoztat, másutt elborzaszt. Összességében vannak benne jó megoldások, de elég abszurd az elképzelés.

2017.07.27 Lonka

Amikor tévébe került a film én nagyon szerettem. Kedvelhető, aranyos film, bár a biológiai dolgokba nem igazán gondoltak bele a készítők, de egynek elment.

2019.04.23 petraszab

Nem mondom, hogy a filmgyártás legjobb vígjátéka, de a célját eléri. Szórakoztat és kikapcsol.

Arnold Schwarzenegger sok időt töltött szülészeti várótermekben, hogy megtudja hogyan viselkednek az állapotos nők. Szerző: rbernadett

Az összes film közül, amiben Ivan Reitman együtt dolgozott Arnold Schwarzeneggerrel, a rendező ezt tartja a kedvencének, mégha nem is a legjobbnak. Szerző: rbernadett