dulkap   2017. 02. 17.

Korábban kevésbé rajongtam a képregények animációs feldolgozásai miatt, de manapság egyre jobban kedvelem őket. Ez az alkotás is rendben volt, bár nekem ez a varázslós vonal kevésbé jön be ekkora adagban. De a történet azért rendben van, a karakterek jól lettek összeválogatva és az animáció is kiváló. Hozza a DC-től elvárható komor hangulatot.

sanya73   2017. 03. 12.

Jobban szeretném ha nem animációs lenne, de így is nézhető!

Egy igazán sötét történet ez, remek kikacsintás a mágia világába, de messze nem olyan emlékezetes, mint lehetne, képregény rajongóknak viszont feltétlenül ajánlom. 7/10 több»

Jeremy Davies korábban már alakította Ritchie Simpsont a Constantine (2014) című sorozatban.

A kilencedik DC animációs film, amit Jay Oliva rendezett.

Az első film a 2005-ös Constantine óta amiben feltűnik John Constantine.