A Sötét Igazság Ligája

A Sötét Igazság Ligája

Justice League Dark

Az Igazság Ligájának ezúttal természetfeletti erőkkel kell szembenéznie, azonban Constantine, Zatanna és Jason Blood segítségével a liga sem marad védtelen a démoni lényekkel szemben.

(hp)

Rendező: Jay Oliva
Premier: 2017.01.24.

2017.03.12 sanya73

Jobban szeretném ha nem animációs lenne, de így is nézhető!

2017.02.17 dulkap

Korábban kevésbé rajongtam a képregények animációs feldolgozásai miatt, de manapság egyre jobban kedvelem őket. Ez az alkotás is rendben volt, bár nekem ez a varázslós vonal kevésbé jön be ekkora adagban. De a történet azért rendben van, a karakterek... Több

Jeremy Davies korábban már alakította Ritchie Simpsont a Constantine (2014) című sorozatban.Szerző: dulkap

A kilencedik DC animációs film, amit Jay Oliva rendezett. Szerző: dulkap

Az első film a 2005-ös Constantine óta amiben feltűnik John Constantine.Szerző: dulkap

Justice League Dark a második DC Universe animációs film ami R-kategóriás korhatár besorolást kapott. Szerző: dulkap

Az első animációs DC Universe film, amiben feltűnik a Mocsárlény. Szerző: dulkap

(2017. 02. 15.)
Justice League Dark

Egy igazán sötét történet ez, remek kikacsintás a mágia világába, de messze nem olyan emlékezetes, mint lehetne, képregény rajongóknak viszont feltétlenül ajánlom. 7/10 Több