Tulsa King

Tulsa King

2024.02.24 Zelegor

Sziklaszilárd elvek

Nagyon nehéz egy jó sorozat után kiválasztani a következő olyan sorozatot, ami nagy valószínűséggel tetszeni fog, így a hosszas válogatást követően a Tulsa King nyerte el tetszésemet. Már az első rész alatt egyik kedvenc könyvem főszereplőjére emléke... Teljes kritika

2023.02.05 Lóri Ádámcsik

Ha lehetne hat pontot adni, azt kapna

Az utóbbi idők egyik legjobb sorozata. Nagy visszatérés Slytól. Minden passzol. A kisvárosi hangulat, a karakterek, a történetvezetés, a rendezés, a képi világ, a zene, a szereplők. Tökéletes szórakozás.

2023.11.08 Robinson76

Az örökifjú maffiózó

Vegyünk egy kedvelhető, vicces, ugyanakkor kőkemény maffiózót, aki ha úgy alakul, bizony odateszi magát, és akkor nem érti a tréfát. Börtönből való szabadulását követően száműzi a maffiacsalád Tulsába, ahol felépíti a birodalmát, megtalálja a jövedelmező forrásokat, és megkedvelteti magát az ott élőkkel. Ennyi a sikersztori receptje, amit megkoronáz Stallone az első sorozatában nyújtott szenzációs alakításával. Az epizódok tele vannak pakolva poénokkal, valamint váratlan fordulatokkal, így végig fenntartja a figyelmet, és egy erősen szerethető szériává avanzsál.

2023.04.06 GreyWolf

Csak szerintem van benne egy kis Lilyhammer „áthallás”? :) Sly talán legjobb alakítása. Dráma, humor, jól megírt dialógusok. Remélem, hogy még lesz belőle pár évad. :)

2023.01.05 Hondati

Meglepően jó

Kezdem azzal, hogy sosem voltam Stallone-fan, és sosem tartottam nagy színésznek. Stallonéval filmsorozat? Volt is némi fenntartásom, mikor belekezdtem ebbe, de szinte az első kockáktól éreztem, hogy hoppá, ez itt rendben lesz. Nagyon jól ráéreztek arra, hogy ezt a szerepet vinni fogja Sly. Imádom a dialógokat, mindent. Maxigrat az alkotóknak!

2023.11.08 King Leonidas

Rendkívül szórakoztató sorozat, bár a végét némiképp elnagyolták. Jó a sztori, érdekesek a karakterek – bár talán kicsit többen vannak az optimálisnál – Stallone pedig egyszerűen csak Stallone. A Z generáció tagjainak pedig tanórán mutogatnám Sly bár... Több

2024.02.12 Zoe Tailor

Stallone újratöltve

Haverom ajánlotta múlt év végén, amíg itthon voltam a két ünnep között. Kíváncsian vártam, mit mutat fel az öreg Sly Bá, és már az első filmkockáknál nagyon kezdtem örülni! Ennyire remekbe szabott szerepet nem is lehetett volna kitalálni a jó öreg Rambónak. Tökéletesen hozza a szerepet, és úgy, hogy ehhez kicsit sem erőlteti meg magát! Ez a figura valahol Ő! Jó, nyilván Sly a magánban nem gengszter, de szerintem egy percig sem habozna, ha büntetlenül tehetné ugyanezt élőben is! Igazi patinás veterán gengsztert nyom, olyat, akinek kisujjában van minden, ami egy ilyen maffiózót sikeressé tehet! Kinézetre pedig – hát valljuk be, korától függetlenül csak irigykedni lehet! Makulátlan, mint egy megtestesült „Oscar”-remekmű, csakhogy ez most egy Finucci. Főhősünk nemcsak elegáns és kifinomult, de türelmes, és szentimentálisan kötődik a „Családhoz”! Ami a cselekményt illeti, az kissé felszínes, és nincsenek meg benne „A Keresztapa” mélységei, de nem is akar arra hajazni, ezért olyan jó a maga egyszerűségében, úgy, ahogyan van! Egyébiránt majdnem minden karakter jó színészt kap és fordítva, de Sly erősen veri a mezőnyt mindenben. Mivel az első évadot 3 nap alatt elfogyasztottam, nagyon várom a másodikat, de valószínű, csak akkor nézem meg, amikor egyben meglesz az összes, mert nem bírnám kivárni az epizódok közötti szünetet! Aki szereti Stallone-t, és szereti a gengszter filmeket, szerintem az ezt is nagyon szeretni fogja!

2023.11.14 Roland Altner

Tényleg zseniális. Stallone sziporkázik a szerepben.

2023.06.17 ererandras

Remek

Végre valami kicsit klasszikus gengsztersorozat, ahol nem lövöldöznek állandóan. Persze néhány helyzet kissé logikátlan, de kedvelhető ez a marcona öreg róka.

2022.11.23 Istvaan

Stallone szép visszatérése. Nem éppen realisztikus sorozat, de nagyon szórakoztató, tudom ajánlani.

2023.12.05 Robert404135

Syl, a hatalmas

Hatalmas alakítás Slytól. xd Senki sem merte gondolni, hogy egy olyan karakter, mint Rambo/Rocky képes farkasbőrből prérikutya bőrbe is bújni, és láss csodát, a jó öreg veterán f*sz adaptálódott... Remélem, lesz 2. évad, még 1x nekigyürkőzik a vén csont. :D Azért 75 évesen NEM kis teljesítmény, kb. mint Indi barátunk karaktere, a 2 vén f*sz. 1 szó, mint 100, a pali hatalmasat alakított, mint mindig, és még úgy is, hogy sorozatot életében se csinált. És az is kajak tutkó, hogy alsó hangon többször nézetős polcra került nálam. :) Ui. Ha pontoznám, a 10-es skála, Merlin szakállára mondom, biz nem lenne elég, kb. így nézne ki: 15/10. Pláne a szöcskés jelenet: mikor reászáll. :D /akkora mint a f****m.

2023.11.15 DonVikk

Azért vagyok szomorú, mert végig azt hittem, van 2. évad. De mikor megnéztem a 9. részt, akkor jöttem rá, hogy nincs. Néztem volna még...