Káposztaleves (1981)

La soupe aux choux

Thibo84   2016. 06. 18.

Louis De Funes filmek alatt nem pihenhet a rekeszizom. Ha nem is szólal meg, a tekintete, a grimaszai beszélnek helyette.

doroffee   2016. 02. 15.

Nekem ez a film nagyon nem jött be. Nekem túl alpári volt minden téren, azzal kezdve, hogy finggal kommunikálnak a falusi parasztbácsik az űrlénnyel, ezért végig fingást lehet hallani, addig, hogy a poénok másik fele meg abból ered, hogy Claude felesége fiatal képében tér vissza a földre, és az a lényeg, hogy mennyire formás... nekem ez a fajta humor meg nem tetszik, A film maradék része meg felejthető.

thedarkman99   2018. 09. 25.

Louis De Funes örök klasszikus. Emlékszem, kiskoromban mennyit néztem a tv-ben és hogy mekkorákat nevettünk rajta nagyszüleimmel.