Marslakó a mostohám (1988)

My Stepmother is an Alien

Sabnock Sanatory   2020. 08. 11.

Aranyos,kedves,és kissé suta történet.Igazán nincs tartalmi mondanivalója,de kikapcsolódásnak tökéletes,igaz már jócskán kopott az évek folyamán.Basinger és Aykroyd jól játszanak.

mamiéstöti2   2017. 08. 17.

Aranyos kis vígjáték, melyben parádés szereposztás mellett jut egy kis érzékiségre egy kis humorra és önfeledt szórakozást nyújthat a család apraja nagyjának.

indingo   2017. 10. 26.

Egy igazán helyes film. Bírtam, ahogy a kis srác is megkedvelte a film végére a földön kívüli Kim Basingert. Helyenként vicces jelentek és Dan Aykroyd kicsit bénácska apaszerepe is élvezhető.

Deku   2017. 08. 30.

Nagyszerű volt a film hangulata, érződött, hogy nagyon sok odafigyelést fordítottak erre. A sztori is hatalmas volt. Nem vártam többet ettől a filmtől ez bőven elegendő erre. Remek, ajánlom.

VvV   2018. 12. 01.

Egy közepes története, de összességében nem rossz film. Elég bugyuta helyenként.

Lonka   2017. 07. 27.

Szerintem ez egy nagyon jó film. Vicces és kellően humoros, de van benne egy kis misztikum. Nagyon megmaradt bennem amikor a közértben fizet Basinger, hol gyémánttal, hol kisebb pénzzel.

petraszab   2019. 04. 23.

A kedvencem Dan Aykroydtól. Kellően romantikus, de nem az a csöpögős fajta. Picit misztikus, jók a karaktereik is.

Celeste szerepét eredetileg Shelley Long kapta volna.

Kim Basinger lemondott Sarah Tobias szerepéről A vádlottak (1988) című filmben, hogy eljátszhassa Celestet.