Csúcsfejek

Csúcsfejek

Coneheads

Két földönkívüli érkezik a Földre. Beldar és Prymaatt a Remulak bolygóról jött, feladatuk, hogy előkészítsék a terepet a Föld elfoglalásához. Küldetésüket azonban elhanyagolják, inkább rendes földlakóként próbálnak beilleszkedni New Jersey külvárosában. Különös beszédük, viselkedésük, sőt a megjelenésük ellenére senki sem tekinti őket földönkívülinek. Mindkettőjüknek ugyanis csúcsfeje van. A furcsa párnak gyermeke születik. A família szemet szúr a bevándorlási hivatal tisztviselőjének.

Premier (HU): 1994.05.26.

2023.01.15 Piczil Zsolt

Nosza, NARFTOLJ A GARTOKKAL!!

Tökéletes film, ami érthető, hiszen az alakokat a Saturday Night Live Showban dolgozták ki (1978) Dan Aykroydék. Minden poén ül, a magyar szinkron is csodás.

2017.02.05 hszpp

Gyermekkorom nagy kedvence. Igazan egyedi film, manapság is különlegesnek számít,nem hogy a 90es években:) mondanivalóval is rendelkezik,mindezt poenos bugyutaságba csomagolva:)

2022.05.13 JRD

A könnyed kikapcs. Gondolkodni nem kell hozzá, így egy fáradt nap utáni gondolkodásmentes szórakozásnak pont megfelelő. Van benne humor, szerethető fura űrlények, amerikanizálódott UFO-gyerek, abszurd beszélgetések és egy mindenre harapó bevándorlási ügyintéző és a talpnyalója. Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2016.12.07 HercegPeter

Borzasztóan irritál engem ez a film. Idegesít minden megszólalásuk és cselekedetük. Ha meglátom a tv-ben azonnal elkapcsolok. Nincs még egy ilyen film, amitől ennyire irtóznék.

2019.02.07 hackerjulcsi

Gyerekkorom kedvenc filmje. Jó volt újranézni és rájönni a film mögötti világ apró szeleteire: ezek a csúcsfejek számomra az amerikaiak bevándorlástól való rettegését testesítették meg, némi humorral. :) Kedvenc jelenetem, amikor a padlizsánt meglátja a csúcsnő a boltban :D

Drew Carey filmes debütálása. Szerző: rbernadett

A film vége fele, amikor Beldar megkérdezi Ronnie-t, hogy válthatna-e vele 55 szót, pontosan 55 szót váltanak. Szerző: rbernadett