Marslakó a mostohám

My Stepmother is an Alien

2022.02.11 Norbert Nemeth

Imádtam! Gyerekkorom egyik kedvence, és teljesen mindegy, hogy a kritikusok szemével milyen hibái vannak!

2017.08.17 mamiéstöti2

Aranyos kis vígjáték, melyben parádés szereposztás mellett jut egy kis érzékiségre egy kis humorra és önfeledt szórakozást nyújthat a család apraja nagyjának.

Aranyos,kedves,és kissé suta történet.Igazán nincs tartalmi mondanivalója,de kikapcsolódásnak tökéletes,igaz már jócskán kopott az évek folyamán.Basinger és Aykroyd jól játszanak.

2017.10.26 indingo

Egy igazán helyes film. Bírtam, ahogy a kis srác is megkedvelte a film végére a földön kívüli Kim Basingert. Helyenként vicces jelentek és Dan Aykroyd kicsit bénácska apaszerepe is élvezhető.

2017.08.30 Deku

Nagyszerű volt a film hangulata, érződött, hogy nagyon sok odafigyelést fordítottak erre. A sztori is hatalmas volt. Nem vártam többet ettől a filmtől ez bőven elegendő erre. Remek, ajánlom.

2018.12.01 VvV

Egy közepes története, de összességében nem rossz film. Elég bugyuta helyenként.

2017.07.27 Lonka

Szerintem ez egy nagyon jó film. Vicces és kellően humoros, de van benne egy kis misztikum. Nagyon megmaradt bennem amikor a közértben fizet Basinger, hol gyémánttal, hol kisebb pénzzel.

2019.04.23 petraszab

A kedvencem Dan Aykroydtól. Kellően romantikus, de nem az a csöpögős fajta. Picit misztikus, jók a karaktereik is.

2017.01.19 valery

Gyermekkorom megunhatatlan kedvence,. Kim Basinger elragadóan kedves, gyermekies és szerethető a filmben. Sokszor láttam ,és nosztalgiából szívesen újranézem bármikor. Vicces, ötletes és nagyon aranyos flm.

2016.05.09 deneslau

Nagyon aranyos film, a bombázóan szexi és gyerekesen naív Kim Basingerre ráöntötték ezt a karaktert, nagyon szerethető és utánozhatatlan. Sokszor láttam, gyerekként és felnőttként is nagyon tetszett. Feldob a film, vidám hangulatú.

2016.04.29 nagyniki987

Nagyon imádom ezt a filmet még ha mai szemmel nézve gagyinak is hat. Nagyon édes, szerethető, aranyos film. A szereplők viccesek és az kapjuk amit a várunk. Gyerekeknek és felnőtteknek!

2016.11.13 kucsera

Imádtam.imadtam.imádtam.gyerekkorom kedvence.nemreg láttam ismét es abszolut tetszett ma is.

Gyerekkorom egyik kedvenc filmje! :)