Killer Sofa

Egy gyilkos fotel teljesen elszabadul, és egymás után szedi áldozatait.

(csd)

Rendező: Bernie Rao
Forgatókönyvíró: Bernie Rao
Ország: Új-Zéland
Premier: 2019.10.01.

KULCSSZAVAK

2023.05.20 Várdakeserű91

Én sokat nevettem rajta, főleg, mikor úgy nézett ki az ablakon, mint a szomszéd Mari néni. :D De a végén az a transformers átalakulás és a benne lévő halott csöves mindent vitt. :D Vajon a film elején egy fotelnak öltözött halott csöves dugta meg a csajt? :D

2022.08.12 erahurka

Gyilkos kanapéval hirdeti magát a film, mindenre számítottam csak arra nem, hogy nettó 10-15 perc lesz belőle a kanapés horror. Egy ilyen filmnek nem így kell kinéznie, én aztán le szoktam pontozni a sokkal vizuálisabb wannabe trash filmeket is mert ... Több

2020.08.24 BoBamburg

Persze, lehet mondani, hogy mekkora hülyeség meg minden, de ez egy zs kategóriás trash film. Ennek ilyennek kell lennie. Ha egy kanapé embereket akar ölni, akkor embereket fog ölni. A néző pedig vagy utálni fogja, mert nem nyitott az ilyen jellegű mindfuck cuccokra, vagy elengedi magát, bont egy sört és jót szórakozik.

A forgatás során egyetlen kanapét (illetve fotelt, tehát a cím valójában hibás) használt a stáb, nem volt tartalék, ha azzal történt volna valami. Ezen okból két tervezett jelenetet sem forgattak le: az egyikben a bútor kiugrott volna az ablakon és egy autón lapított volna ki valakit, a másikban pedig vért hányt volna. A kanapét/fotelt egyébként 64 amerikai dollárért vették, ami mai árfolyamon is csupán 25,000 forint.Szerző: erahurka

A film eredeti címe "My Lover, My Lazy Boy" lett volna, de a készítők féltek, hogy be fogja perelni őket a La-Z-Boy bútorvállalat. Ezt követően egy darabig "The Furnishing" munkacímen futott a forgatás, majd később egy stábtag ötletére a végső, "Killer Sofa"-ra változtatták a címet.Szerző: erahurka