A tükör mögött

Jan Broberg
Aimee-Lynn Chadwick
Philip Brodie
Jan Broberg

Egy fiatal testvérpárnak feltűnik, hogy nénikéjük házában minden tükör le van takarva. Az egyikük egy nap veszi a bátorságot, és lerántja a leplet az egyik tükörről, ezzel pedig egy démoni erőt szabadít… Több

Forgatókönyvíró: Andrew Mecham, Matthew Whedon
Premier: 2020.04.17. | Telekom TVGO (2021.05.06.)

2022.06.14 Caravaggio1978

nem találtam meg a megoldásokat.....

Nem áll össze a történet,hiába agyalok, lehet velem van baj és nem kell agyalni a sztorikon. Nincs logika sem a jelenben, sem a múltban. Pontosan az sem derül ki, mi történt 40 éve és most sem értelmes az események sorozata.A legnagyobb baja hogy nem lett ijesztő... Valahogy belül tudjuk mi fog történni,mi a következő jump scream.Klasszikus behúzós jelenetek,végül is jól sikerültek :) A két leányzó amúgy jól alakított.

2021.05.11 Eastern79

Nagyon soft horror

Szellemes, démonos filmekkel Dunát lehet rekeszteni, rengeteg jól sikerült alkotást találni. Ez nem az. A bugyuta történet logika híján a végére saját magát gáncsolja el, a színészi alakítások gyengék, és tulajdonképpen egyetlen ijesztő perce sincs az alkotásnak, de ami még rosszabb, hogy élvezhető sem sok.

2022.03.05 BoBamburg

Nagyon gyenge és nagyon klisés film. Pont annyira, hogy így pár nappal később semmire sem emlékszem belőle. De nem is baj, vannak filmek amiket az ember megnéz, de csak azért, hogy el is felejtse. Na ez pont ilyen film.

2021.05.07 bob.007

Nem sokmindent lehet hozzáfűzni, teljesen átlagos a sztori, meg picit bugyuta.

2021.01.07 pataks

Nagyon rossz volt a forgatókönyv, hiába volt egész jó minden más. Azt ajánlom, hagyjátok ki ezt a filmet.

A film összbevétele 449 724 dollár volt (imdb.com).