Parajelenségek 2 - Újabb parajelenségek (2010)

Paranormal Activity 2

Sabnock Sanatory   2021. 08. 30.

Átpasszolni egy démont? Ne vicceljetek már!

A 2010-es második epizód a 2007-es film előzményfilmjeként lett legyártva. Magyarázatot ad, hogy Katie és Micah otthona hogyan is lett a fura események színhelye. Bár olvasmányaim alapján a démonok nemigen passzolhatók át... Gyerekek, ezek nem focila... teljes kritika»

TribeBubu   2015. 10. 28.

Ahogyan az előző résznél, itt is a sztori tetszik leginkább. Remek előzményfilm. Nem módosítottak kivitelezésen semmit (ez sajnos ritka, ha változnak a stábtagok) és egy egész család áll a középpontban. Van kutya, a kutyák pedig köztudottan érzékelne... több»

london2012   2015. 07. 23.

Horrornak nem mondanám meg a legerősebb filmnek sem a saját kategóriáján belül ez az a film amibe ha nem raknak hangeffektet a kutya se ijed meg tőle :)

gihera81   2015. 11. 09.

Nem mondom, hogy ijesztő a film, de egynek azért elmegy: az ember leginkább azért nézi végig, mert kíváncsi a két sztori kapcsolódására, hogy honnan is indult az egész kalamajka. Mivel egyébként pont olyan, mint az első, különösebben nem lehet vele zsákbamacskát venni.

elvi24   2015. 01. 22.

Háát besz*ratós film az biztos!!!

spikeZ   2015. 10. 04.

Nekem ez a rész még az elsőnél is jobban tetszett, szerintem sokkal jobban fel volt építve a hangulat, igazán nyomasztó volt. Nem értem azokat, akik nem szeretik ezt a részt, bár azok talán az egész sorozat koncepcióját nem annyira értik.

VérAlex   2014. 12. 27.

Nagyon nem jött be ez a rész. Az első még valamennyire tetszett, gondoltam, talán ez is lesz annyira jó, de igazság szerint nagyot csalódtam. Elég kár, mert az ötlet talán jó volt, de nem volt annyira értelme még egy részt csinálni és újra elsütni ugyanazt, miközben semmi újat nem hoznak.

A film előzetesét néhány moziban betiltották, mert túlságosan megijesztette a korhatár nélküli filmre beült gyerekeket.

(kázsé)

A film hivatalos weboldalán látható trailerben titkos üzenetek vannak elhelyezve.

(kázsé)

A trailerben sok olyan jelenet van, ami a filmben nem szerepel. Ez igencsak feldühítette a rajongókat.

(kázsé)

Ez az első film a sorozatban, aminek nincs egy sötét árnyék vagy alak a poszterén.

(kázsé)

Ahogy az első film esetében is, a stúdió itt is alkalmazta Christopher Chacont, a paranormális jelenségek szakértőjét.