Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Kiele Sanchez
Nick Jonas
Nick Jonas

19kiko19   2018. 07. 16.

Én soha nem szerettem a sportról és sportolókról szóló filmeket, talán csak nem láttam jót soha, de ez magával ragadott az elejétől fogva. Szerintem a a sorozat szíve és lelke Jonathan Tucker, de a többiek is remek munkát végeztek. A sorozat nagy előnye, hogy realisztikus, a karaktereknek igazi érzései, emberi céljai vannak.

StephenEt   2017. 12. 29.

Ritkán kattanok rá sorozatra, de ezzel napok alatt végeztem. Alig várom a következő évadot. Szerintem a színészeknek egytől egyig sikerült elcsípni a karaktert. A történet önmagában is érdekes, a sok apró részlet, a látványos vágások és az ötletes me... több»

gennaddifix   2016. 05. 26.

Én kimondottan szeretem az MMA-küzdelmeket, szerintem ez a legtökösebb küzdősport. Amikor leültem megnézni az első részt nem vártam túl sokat, de kellemesen csalódtam. A szokásos televíziós brutalitáson túl van igazi történet. A karakterek meglehetősen jól kidolgozottak. Az operatőrt külön dicséret illeti.

Az első évad sikerén felbuzdulva két további évad elkészítését is tervbe vették.

(ps)

A sorozat első részét 2014 október 8-án mutatták be.

(ps)

Az MMA a mixed martial arts (vegyes harcművészet) rövidítése.

(ps)

Frank Grillo korábban a Warrior - A végső menet (2011) című filmben is MMA edzőt alakított.

(ps)

Kiele Sanchez és Frank Grillo korábban A megtisztulás éjszakája: Anarchia (2014) című filmben is együtt szerepeltek.