Videók

Alvey (Frank Grillo) és Lisa (Kiele Sanchez) megpróbálják életben tartani edzőtermüket. Legnagyobb reménységük Alvey fia, Nate (Nick Jonas), aki apja nyomdokaiba lépve szintén MMA harcossá akar válni, ám a küzdősport nem egyszerű műfaj, ráadásul Ryan (Matt Lauria) is feltűnik, aki… Több

Premier: 2014

1. évad (2014) - 10 epizód
2. évad (2015) - 20 epizód
3. évad (2017) - 10 epizód
Kiele Sanchez
Nick Jonas
Nick Jonas

2018.07.16 19kiko19

Én soha nem szerettem a sportról és sportolókról szóló filmeket, talán csak nem láttam jót soha, de ez magával ragadott az elejétől fogva. Szerintem a a sorozat szíve és lelke Jonathan Tucker, de a többiek is remek munkát végeztek. A sorozat nagy előnye, hogy realisztikus, a karaktereknek igazi érzései, emberi céljai vannak.

2016.05.26 gennaddifix

Én kimondottan szeretem az MMA-küzdelmeket, szerintem ez a legtökösebb küzdősport. Amikor leültem megnézni az első részt nem vártam túl sokat, de kellemesen csalódtam. A szokásos televíziós brutalitáson túl van igazi történet. A karakterek meglehetősen jól kidolgozottak. Az operatőrt külön dicséret illeti.

2017.12.29 StephenEt

Ritkán kattanok rá sorozatra, de ezzel napok alatt végeztem. Alig várom a következő évadot. Szerintem a színészeknek egytől egyig sikerült elcsípni a karaktert. A történet önmagában is érdekes, a sok apró részlet, a látványos vágások és az ötletes me... Több

Az első évad sikerén felbuzdulva két további évad elkészítését is tervbe vették.Szerző: ps

A sorozat első részét 2014 október 8-án mutatták be.Szerző: ps

Az MMA a mixed martial arts (vegyes harcművészet) rövidítése.Szerző: ps

Frank Grillo korábban a Warrior - A végső menet (2011) című filmben is MMA edzőt alakított.Szerző: ps

Kiele Sanchez és Frank Grillo korábban A megtisztulás éjszakája: Anarchia (2014) című filmben is együtt szerepeltek.Szerző: ps