NA

Orosz István   2016. 05. 27.

Na én ezen a rajzfilmen nőttem fel. Rongyosra néztem a VHS kazettát. Szerencsére ma már a technika eljutott odáig hogy videokazettáról dvd-re konvertálják. Bátran ajánlom a kisgyerekes anyukák apukáknak, a gyerekek nagyon élvezni fogják!

thomino   2017. 07. 14.

Nagyon rég látta és szinte már nem is emlékeztem rá. Az a jó ezekben a régi mesékben, hogy mindig lehet belőlük valamit tanulni. Nagy kedvencem volt régen, szerintem érdemes elővenni és "leporolni" egy kicsit mindig. :)

Thor   2014. 11. 26.

Ó, hát én ezt a mesét annak idején egyszerűen imádtam. Szerintem időtlen, minden generációnak érdemes megnézni, csak egy kissé elfeledett lett. Mindenesetre szerintem nagyon kedves sorozat.