Klondike

zsfarkas   2015. 03. 09.

Nem fogott meg a film, gyenge alakítás. Vontatott. Látványilag viszont nem rossz.

papaja   2016. 08. 17.

Richard Madden miatt voltam nagyon kíváncsi a sorozatra, hogyan is alakít, mivel a Trónok Harca miatt az egyik kedvenc színészem lett. Azt kell, mondjam, hogy szerintem itt is zseniális, amit művel, nekem legalábbis nagyon tetszett. A sorozatnak megvan egyfajta nagyon egyedi hangulata, ami miatt már csak megéri nézni.

marklar   2015. 03. 19.

Van egy kis Jack London utó érzés a történetben, ami egyébként nagyon jól van megkonstruálva. A film dramaturgiailag szintén jól van felépítve, abszolút követhető, és ami még erőssége, az a képi világa. Tele van rengeteg jó felvétellel.

Ian Hart
Tim Roth