A Kisvakond

Krtek
Videók

2022.09.20 Robinson76

A Kisvakond hatalmas világa

Mind a mai napig szívesen emlékszem vissza arra a könyvre, ami több történetet tartalmazott a Kisvakond kalandjaiból. Egészen magával ragadó volt, ahogy a megfilmesített változat is. A mesesorozat egyébként oktató és nevelő célzattal készült gyermekek számára. Nagy kedvenceim: az autós, a nadrágos, a városban játszódó és az álmodós részek. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

2019.12.08 Timon

Elképesztően imádom ezt, egyszerűen tanulságos,aranyos, és érzelmes.Az összes rész hatalmas.Sok meg is van DVD-n,ez a legtöbbször megnézhető mesesorozatok egyike. 10/10

2019.05.18 Norbert93

Aranyos, RETRO mese, ami azóta itt Európában mondhatni kultikussá nőtte ki magát. Inkább a kisebbeknek való, mivel a története és a szövege is minimalizált.

2015.11.02 Niki18

nagyon aranyos kis mesesorozat. igazán színes, vicces. a kisgyerekek nagyon szívesen nézik, de én felnőtt korom ellenére is szívesen nézem. Ajánlom mindenkinek

2022.08.30 Reitman

Talán a legjobb animációs filmsorozat, ami létezik. Érdekes, hogy a világon mindenütt híres, kivéve Közép-, és Nyugat-Európát. Gyönyörű, ami ritkaság, ha animációról beszélünk. Mint film, nagyon érdekes felnőtteknek is. De... mi az, hogy magyar hango... Több