Különleges Valentin nap (2011)

The Lost Valentine

Mayflower657   2020. 06. 28.

Nagyon jó

Ezt a filmet többször is láttam, nagyon jól példázza a történelem szerepét az egyszerű ember életében. Érdemes megnézni.

mamiéstöti2   2015. 01. 23.

Szívszorító, szomorú, baljós film egy őszinte szerelemről. Az ember lelki világát kikészíti, de aztán utat mutat a folytatásra. A karakterek jól kidolgozottak, de Jennifer Love Hewitt kicsit szürke benne, bár itt a történeten van a hangsúly. 5/5

Edii   2015. 04. 22.

Nekem elnyerte a tetszésemet. Nagyon szépen bemutatja mi is az az igaz szerelem... Gyönyörű alkotás, ahányszor csak lehet megnézem. Nekem pont hogy tetszett Jennifer Love Hewitt alakítása. :)

Rikudou6   2015. 08. 12.

Elég jól átjött a film. A látvány egyedi és igazán jó hatást gyakorolt rám és szerintem még elég sok másik nézőre is. Nagyon élvezhető volt a végéig, ajánlani tudom. Egyszerűen imádtam!

Prücsök   2015. 06. 30.

Imádom a romantikus filmeket és ezt a filmet is. Szerintem nagyon jól sikerült, a történet kiváló, nagyon jó lett! A színészek is tetszettek, Jennifer Love Hewitt nagyon jó alakítást nyújt! Ajánlani tudom csak!

Mócii   2015. 06. 26.

Többször nézhető film. Tele van érzelemmel! Nekem minden tetszett benne: kiváló rendezés, forgatókönyv és hihetetlenül jó színészek! Én újra és újra megnézem, ha tehetem!

sullerb1022   2015. 04. 24.

Se több, se kevesebb, mint amit az előzetes ígér. Egy kellemes romantikus film, ahol már előre lehet sejteni mindent. Nézhető film, kiváló főszereplővel.