A nagy pénzrablás

La Casa de Papel

2021.03.18 Sajt

Zseniális

Izgalmas, fordulatos. Sosem tudod, mi következik. A karakterek nagyon szerethetők, és egyben a színészek is szerethetők. Nagyon jól előadják az adott karaktert. Egyszerűen zseniális.

2022.05.16 indra666

Nagyon dicsérhető sorozat lett volna, ha befejezik az első rablás után. Az, hogy evés közben jön meg az étvágy nem jelenti azt, hogy préseljünk még ki valamit, ami elrontja a nagy egészet. Így azzal az emlékkel búcsúzunk, hogy nem volt ez olyan jó, pedig dehogynem! Az eleje.

2024.04.24 sawyer

Szörnyű

Ajánlás alapján kezdtem bele anno, 20 percig bírtam.

2023.02.02 Movietaker

La casa de papel

Minden idők legjobb epizódos sorozata,melyet két és fél nap alatt néztem meg, és végig beleborzongtam vagy kiabáltam, és még könnyeztem is. Nálam az első helyet kapja a Squid game sorozat után. Köszönet az alkotónak!

2021.12.15 robes1980

Az alapötlet nem lett volna rossz, de olyan bugyuta, életszerűtlen dolgok vannak benne, hogy az már idegesítő, már az elején lebukhatott volna a professzor, ehelyett minden rendőrségi nyomozásnál viszik magukkal (egy civilt). Elég nagy hülyeség.

2021.03.29 Ani

Nem számítottam ennyire lebilincselő sorozatra, nem tudtam abbahagyni a nézését, kb. 1 hétre eltűntem miatta. :)

2021.04.07 Ida387582

Pár nap alatt megnéztem mind a 38 részt. Minden benne van, ami miatt számomra a "leg": fordulatos, kiszámíthatatlan, titokzatos, akciódús, "latin", hiteles, abbahagyhatatlan, lebilincselő, kinyilatkoztatott, hatalmas érzelmekkel, szeretni való karakterekkel.

2019.08.18 buzogany

Legjobban szerintem "A szökés"-hez hasonlít annyi az eltérés, hogy ott a szökés a cél míg itt a bentmaradás, az időhúzás. Az első két évad alig 10 napot foglal magába ami fantasztikusan részletessé teszi. Nem hiányzik belőle a dara, az akció de helye... Több