A nagy pénzrablás

La Casa de Papel

2024.02.07 Schumy1

Megmondom őszintén, az első 2 évadot megnéztem, addig lekötött, utána már unalmassá vált. Ha fordítva csinálják, hogy előbb megismerni, ki kicsoda, s utána az akció, talán jobban lekötött volna. Nekem túl nagy hype-ja volt s van, de nekem nem adott annyit, bár szeretem a bankrablós filmeket.

2020.03.24 iq.csabi

Őszintén szólva az első pár rész után tartottam egy kis szünetet, nem igazán fogott meg, de aztán újra elkezdtem és egyszerűen nem bírom kikapcsolni. Fantasztikus sorozat, remek ötletekkel, az évadok előrehaladtával egyre jobban tetszik és egyre pörgősebb.

2024.04.16 trixxy

Na ez a sorozat nem abbahagyható, ha egyszer nekiálltál. A szereplők szuperek, a történetre azért kell kicsit figyelni, kellően izgalmas. Olyan darálós sorozat...

2020.08.14 Robert Langdon

Sajnos nincs több csillag

Elég sok filmet, sorozatot láttam életemben, mondjuk úgy, hogy azokon nőttem fel. Először mentem a videótékába, aztán jött az internet, CD-k, DVD-k, torrentek... Rengeteg rablós filmen túl vagyok már, túszdrámákon, olyan filmeken, ahol minden gond okozója a szerelem... De egyik sem volt tökéletes. Ez a sztori tökéletes! És nem csak a sztori, a szereplők játéka, a látvány, minden, ami a sorozatban van. (Na jó, volt benne egy hiba. A magyar felirat borzalmas, de az nem a spanyolok hibája.) Egyszerűen nem találtam hibát a filmben. Annyira pörög az első résztől az utolsóig, hogy nem lehet kikapcsolni. És legtöbbször iszonyat izgalmas. Volt rész, aminek az utolsó 5 percét állva néztem végig (3. Évad utolsó rész). Spoiler: A legnagyobb húzás pedig Sierra rendőrnő feltűnése a filmben. Zseniális az alakítása. Ki gondolná egy terhes nőről, hogy nincs szíve, hogy valaki ekkora ga...j tud lenni, aki egy gyereket hord a szíve alatt. Ha meg ilyen is volt, ki nyúlt egyáltalán hozzá? Nem volt még olyan sorozat, amit egy szuszra néztem "végig" (mert sajnos nincs még vége). De egyik vasárnap elkezdtem nézni és csak akkor nem néztem, mikor valami szükségletem kellett kielégíteni. Nagyon várom a folytatást, és ha későn jön, legalább lesz okom megint végigmenni az egész sorozaton.

2024.04.21 ospir

Izgalmas, csak úgy visz magával

Annyira felkelti az érdeklődést, hogy teljesen háttérbe szorul a realitás. Lenyűgöz. Drukkolsz, izgulsz és beleéled magad. A második évadnál már sejted, hogy teleregény lesz belőle, de nem adod fel. Behúz a harmadik évadba is, és érzed az időhúzást... és azt, hogy megbántad, hogy nem zártad le hamarabb, mert veszélybe került az első évad által kapott illúzió. Végül ezt meg lehet írni 10 évadosra is, miért ne, ki-be, ki-be. Rengeteg lehetőség, és még a földönkívülieket is bele lehetne írni. Már kizökkent többször is, mindegy, csak legyen vége, hogy tudjuk meg, mi lesz. Túljátszott karakterek lesznek, és itt a vége, nem fogsz több évadba belekezdeni, mert nem vagy te sorozatfüggő.

2023.09.09 SzupiMester

Ez egy baromi jó sorozat, tele csavarral. Jó, néha itt-ott uncsi, de csak bámul az ember, hogy mi van???

2024.04.08 Bence377940

Nem ereszt el a fotelből

Életem egyik legizgalmasabb sorozata, az első két évad mestermű. A többi sem rossz, de sajnos azok már egy picit gyengültek. Ettől függetlenül mind az ötöt érdemes végignézni. A karakterfejlődés elképesztő, a drámai jelenetek ott vannak, a vágás és a történet kiváló összhangban van. Csillagos ötös minden szinten az egész! Negatívumként csakis és kizárólag a közelharci jeleneteket tudnám felhozni, ahol az overallos barátaink folyamatosan csak lőnek kifogyhatatlan fegyvereikből, és az újratöltést még csak hírből sem ismerik. Ez sajnos erősen hiteltelenné tette ezeket a jeleneteket, de persze ez csak egy sorozat. Összességében, aki gondolkozik rajta, bátran vágjon bele, de előre szólok, hogy erősen addiktívvá fog válni, mert szinte képtelenség egyszerre csak egy rész megnézése. Garantáltan nem lehet vele leállni.

2023.07.31 Clay44

Kegyetlen

A sorozat brutál erős. Izgalmas, a karakterek kemények és szerethetők. Némelyikük kegyetlenül okos. Rengeteg csavar van benne, amik miatt majd' felrobbansz az idegtől, mielőtt meghúzzák. Egy remegő lábakon álló rendszer hogyan dőlhet össze? Nézzétek meg, és kiderül. 10/10 – a legizgalmasabb sorozat ever.

2022.09.03 ekkam

Picit szappanopera jellegű, de annál sokkal jobb sorozat. Izgalmas, fordulatos es főleg meglepő dolgok követik egymást, és egyszerűen nem lehet abbahagyni a nézését.

2022.01.22 Benyó

Eddmegfőzelék

Ha csak az első kettő évadot kellene értékelnem, akkor 5 csillagot adnék. Számomra az teljes volt. Izgalmakkal és fordulatokkal teli. A következő három évadban viszont azt éreztem, mint mikor kinyitom a hűtő vagy a spájz ajtaját, és a maradékokból összekotyvasztok valamit. A sokféle összetevőtől mindenféle ízt érzek, de azok nincsenek harmóniában. Miután elfogyasztottuk az étket, nem vágyunk arra, hogy még egyszer elkészítsük. Sőt már a hozzávalókat is elfelejtettük. Számomra ez az utolsó három évad egyre unalmasabbá, kiszámíthatóvá és erőltetetté vált. Egyedül a berlines háttérsztori volt izgalmas. A befejező évad utolsó részeit már csak belepörgetve tudtam nézni. Olyan volt, mintha a sorozat készítői minden társadalmi kérdésben irányt akartak volna mutatni. Ez pedig a történet és a kreativitás rovására ment.

2023.12.31 bajkaizoltan

Jó sorozat, még nem néztem végig.

2020.09.09 Antónia

Őszintén szólva nálam nagyon döcögősen mennek a részek. Nagyon elnyúlnak az esemény szálak és sok rész úgy telik végig, hogy várja az ember hogy történjen már valami, de nem történik semmi, unalmas marad. De ezzel ellentétben sok részben felgyorsulna... Több

2020.12.26 Lehmann

Tetszett

Ajánlom. Jó filmzene, jó az elképzelés, kivitelezés. Magával ragadott. Profizmus.

2024.02.24 Bogi

Nálam ez a top sorozat. Daráltam a részeket. Végig fenntartja a figyelmet, izgalmas, van benne dráma, romantika, rengetek akció. Zseniálisan felépített sorozat. Még még még ilyet! :D