Las Vegas, végállomás

Leaving Las Vegas

2023.10.10 Jay

Nem egy nagy film. Inkább klisé. Pszichodráma. Minden kiszámítható, döcögve halad a semmibe.

Unalmas,és semmitmondó.Cage sem hiteles a bárgyú képével,teljesen nem odaillő! A történet sem nagy szám.Számomra érthetetlen.Plusz nekem Elisabeth Shue,de ennyi!

2015.05.04 ZeroHero

Az alakítások, a képek, a színek, a nyomasztó jazz, a teljes kilátástalanság, a végetnemérő nyomor. Las Vegas és az élet sötét oldala. Kötelező dráma, Nicolas Cage zseniális játékával. 10/10.

2021.08.05 BoBamburg Nézhetetlen

Bírom Nicholas Cage-t, bírom a lassú, elvont filmeket is, ennek ellenére ezt a filmet egyenesen utálom. Nem tudom, miért, lehet, rosszkor néztem, és bennem van a hiba, de kb. 20 perc után állandóan azt néztem, mikor lesz már vége. Aztán inkább kikapcsoltam.

2015.11.21 irongozu

Nem ez a legszimpatikusabb karaktere Cage-nek. Kétségtelen jól alakítja a magát halálba ivó alkoholistát.

2018.07.10 Kis Anna Kinga

Egy magát halálos alkoholkúrán tartó ember és egy vegasi prosti drámája Mike Figgis nagyon finom zenéjével. Cage itt meg színész volt, E. Shue pedig a tökéletesen dögös, fáradt, biztonságra vágyó örömlány. Minden a helyén a filmben, én nagyon imádom, 10/9.5.

2015.07.24 rhamus

Egyik kedvenc filmem. Megindító, remek sztori. Mindenképpen érdemes megnézni! Aki szereti a mély érzelmekre erősen ható filmeket azoknak mindenféleképpen tudom eme remek alkotást ajánlani.

2016.05.11 deneslau

Nagyon durva, izgalmas, erőteljes film, ami igazából az erős karaktereknek és színészi játéknak köszönhető. Mindvégig fenntartja a figyelmet, beleéli magát a néző a történésekbe, a végletekig húzza az idegeket. Ütős a befejezés.

2016.07.20 Bog1

Hát nem éppen a világtörténet legjobb film éve van dolgunk de akkor is arra biztatok mindenkit hogy nézze meg mert érdemes a zene a rendezés szereplők mint mint tökéletesekben Nicolas cage nyilvánvalóan elviszi a hátán a filmet és ez így is van jól a befejezés pedig nagyon erőteljes és akciódús.

2016.04.13 Panda

Nicolas Cage garancia egy film sikerére és ez a film sem kivétel. Izgalmas és magával ragadó sztori, minden perce lekötött és nem hagyott unatkozni. Ajánlom!

2017.01.07 des.tiny59

Nagyszerű film, igazán intuitív és meglepően változatos hangulatot teremt a film.Erre a filmre csak jót tudok mondani mivel ízig vérig őrjítő lett. Nekem nagyon bejött minden egyes mozzanata amivel percek alatt elkápráztatott. Nem is sejtettem, hogy így beleolvadok a filmbe és imádtam.

2016.04.17 Sniper

Erőteljes film a magányról, a kétségbeesettségről és az alkoholizmusról, ami korunk egyik legnagyobb népbetegsége. Cage és Shue jól működnek együtt a filmvásznon, alakításuk érzelmekkel teli és szenvedélyes. Mike Figgis rendezése a film lírai hangula... Több

2015.02.21 hadur222

Drámai, lehengerlő, dinamikus történet, egy alkoholista utolsó útját mutatja be, aki felszámol mindent és elindul Las Vegasba halálra inni magát, nem is sejtve, hogy mi vár majd ott rá. Nagyszerű alkotás.

2015.05.03 endi77

Mostani szerepei kicsit ellentmondásosak Nicolas Cagenek, ám ez a film, is, mint kezdő színész hatalmas alakítás, persze volt kitől tanulnia, hiszen Francis Ford Coppola unokaöccse akit szintén nem kell bemutatni a filmőrültek közösségének... Az alko... Több