Nyár a szigeten - Le a cipővel! (1976)

Nyár a szigeten - Le a cipővel!

Demkó A. Ottó   2018. 05. 21.

Szuper film, szuper alakítás, szuper zene:)

Miky papa   2018. 05. 07.

Csukás István könyvének megfilmesített változata, igazi gyöngyszem a 70-es évek közepéből. Az író szokásához híven, jópofa, humoros, burleszk elemekkel megtűzdelt jelenetei igazi szórakozás gyereknek, felnőttnek egyaránt. A gyerekszínészek sziporkáznak, a profi felnőtt művészeinkről nem is beszélve, a kalandos történet, remek kikapcsolódást nyújt mindenki számára.

borka91   2015. 02. 17.

Anyukám gyerekkorának filmje, imádnivaló, én is vele néztem először. Jó volt hallgatni, ahogyan közben nosztalgiázott :) Kedves gyerekfilm, tiszta, és üdítő!

Blindspot   2015. 10. 16.

Felesleges!!! Erre tökéletesen illik eme kifejezés. Alig bírtam végig nézni. Csak azért tettem, mert megkértek rá, de soha többet még egyszer. 1 csillag, mert nullát nem lehet.

Bánhidi László