Az én hősöm

Le retour du héros

2019.07.26 Ms. Akárki

Zseniális egyedülálló humorú francia vígjáték. Nagyon jót nevettem rajta, amikor visszatért a városba pedig mindenki hős hallottnak hitte a lány titkos levelei miatt amiket saját testvérének írt, hogy ne sírjon a galád nőcsábász pasi után aki csak ki... Több

2019.02.09 mamiéstöti2

Sajátos humorú ugyanakkor nagyon ötletgazdag vígjáték, melyben nagyon korhűek a szereplők és a történet is egyedülálló.

2018.12.23 stomachh

Jól szórakoztam, könnyed francia vígjáték. Nem egy filmtörténetbe bevonuló darab, vasárnapi mozinak tökéletes. A két főszereplő nagyon jól hozta a karaktert, látszott, hogy egymásra vannak hangolódva, nagyon jól passzoltak.

2019.01.14 Marcsitesója

Szórakoztató

Szórakoztató és kedves vígjáték hyelenként kiváló poénokkal. Szükség van az ilyen francia könnyed vígjátékokra.

2018.08.09 justynaw

Tipikusan a párpoénos vígjátékok mezőnyét bővítő produkció. Amikor vicces (szerintem nem túl sokszor), akkor tényleg lehet rajta nevetni, de szerintem ennél azért több humort kellett volna beleírni a filmbe. A francia vígjátékok kedvelőjeként mondom, hogy ez inkább amolyan közepes élmény volt.

2019.06.16 szksz

Kéretik nem komolyan venni!

Nyári könnyed esti programnak megfelelő. Amennyit a történetből ki lehetett hozni, azt a film nagyjából megtette. Ez az egyik erénye egyben. Igaz, ha hiteles történelmi filmet szeretnék nézni, akkor azért nem ez lenne. Persze, nem is e célból készült.

2018.08.12 ollggaalek

Egész kellemes kis vígjáték volt, de ehhez sokat hozzátett, hogy Dujardin és Lauren remekül egészítették ki egymást, és egyszerűen jól mutattak együtt a vásznon. Nem az év legmaradandóbb darabja, de élvezhető darab.

2018.08.10 dosty

Azt belátom, hogy nagyon aranyos film, csak épp azt sajnálom, hogy szerintem elég hamar el is feledkezünk majd róla. Egy könnyedebb nyári filmnek elmegy, de sajnos ennél nem is több ennél.

2018.08.13 gandalf01

Szerintem nagyon friss, humoros történet, amit bármikor meg lehet nézni, aminek pedig különösen örültem, hogy még egy pici csavarra is futotta a történetben. Csakis ajánlani tudom!5