Az én hősöm (2018)

Le retour du héros

mamiéstöti2   2019. 02. 09.

Sajátos humorú ugyanakkor nagyon ötletgazdag vígjáték, melyben nagyon korhűek a szereplők és a történet is egyedülálló.

stomachh   2018. 12. 23.

Jól szórakoztam, könnyed francia vígjáték. Nem egy filmtörténetbe bevonuló darab, vasárnapi mozinak tökéletes. A két főszereplő nagyon jól hozta a karaktert, látszott, hogy egymásra vannak hangolódva, nagyon jól passzoltak.

Marcsitesója   2019. 01. 14.
Szórakoztató

Szórakoztató és kedves vígjáték hyelenként kiváló poénokkal. Szükség van az ilyen francia könnyed vígjátékokra.

gandalf01   2018. 08. 13.

Szerintem nagyon friss, humoros történet, amit bármikor meg lehet nézni, aminek pedig különösen örültem, hogy még egy pici csavarra is futotta a történetben. Csakis ajánlani tudom!5

ollggaalek   2018. 08. 12.

Egész kellemes kis vígjáték volt, de ehhez sokat hozzátett, hogy Dujardin és Lauren remekül egészítették ki egymást, és egyszerűen jól mutattak együtt a vásznon. Nem az év legmaradandóbb darabja, de élvezhető darab.

Jean Dujardin
Christian Bujeau
Evelyne Buyle
Mélanie Laurent
Noémie Merlant

Jean Dujardin Victor Hugo regényeit olvasva készült fel a szerepre.

Laurent Tirard kimondottan Jean Dujardinnek írta a főszerepet.

Jean Dujardin és Laurent Tirard második közös filmje. Az első az Életem NAGY szerelme volt.