Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Az élet önmagammal (2019)

Living with Yourself

Lonka   2020. 02. 28.

Egész kellemes kis sorozat volt, izgalmas maga az ötlet, de egy évad elég volt belőle.

indingo   2019. 12. 24.

A vígjáték és a dráma elemeit keveri a sorozat. A története nekem Arnold Schwarzenegger A hatodik napon című filmjét juttatta az eszembe. Furcsa elgondolás, a masszázsszalonnak álcázott klónozó labor, amit néhány koreai működtet. Paul Rudd jól hozta a két karaktert, valóban két különböző embert láthatott a néző. Hamar beindult a történet, majd kicsit lelassult a munka körüli dolgokkal, de a szerelmi szál sokat dobott rajta, a vége pedig zseniális lett.

Szilonka   2020. 02. 04.

Az ötlet maga tetszett, újszerű volt. A történetben voltak hibák, de kedvelhetőek a karakterek és Paul Rudd is.

TomÁcs   2019. 12. 28.

A végére megjött a katarzis, de egy kicsit nekem lassan indult be. Az ötlet maga zseniális, de valahogy a megvalósításban voltak hibák.

petraszab   2020. 01. 05.

Paul Rudd nagyon megérdemelné érte a Golden Globot, de attól tartok valaki elviszi előle. Érdekes story volt, nem tudom terveznek e második évadot belőle de én vevő lennék rá.