Az élet önmagammal

Living with Yourself

2022.09.28 Rics

Érdekesen jó.

2019.12.24 indingo

A vígjáték és a dráma elemeit keveri a sorozat. A története nekem Arnold Schwarzenegger A hatodik napon című filmjét juttatta az eszembe. Furcsa elgondolás, a masszázsszalonnak álcázott klónozó labor, amit néhány koreai működtet. Paul Rudd jól hozta ... Több

2020.02.04 Szilonka

Az ötlet maga tetszett, újszerű volt. A történetben voltak hibák, de kedvelhetőek a karakterek és Paul Rudd is.

2019.12.28 TomÁcs

A végére megjött a katarzis, de egy kicsit nekem lassan indult be. Az ötlet maga zseniális, de valahogy a megvalósításban voltak hibák.

2020.02.28 Lonka

Egész kellemes kis sorozat volt, izgalmas maga az ötlet, de egy évad elég volt belőle.

2020.11.08 H.a.n.n.a

Én beleképzeltem magam a filmbe. Vajon kijönnék saját magammal? A története szerintem érdekes volt, érdemes rászánni azt a pár órát.

2020.01.05 petraszab

Paul Rudd nagyon megérdemelné érte a Golden Globot, de attól tartok valaki elviszi előle. Érdekes story volt, nem tudom terveznek e második évadot belőle de én vevő lennék rá.

Az utolsó szó
Megint 15
Itt és most
2017

2020.09.08 szoljhozzam

Milyen egyszerű is lenne klónoztatni magunkat, aki már nem tartalmazz a ami hibáinkat. Vagy mégis? Érdekes sorozat volt, humorral és romantikus elemekkel kevert sci-fi.