Extrapolációk

Extrapolációk

Extrapolations

Váratlan történetek arról, hogy a bolygónk közelgő változásai hogyan befolyásolják a szerelmet, a hitet, a munkát és a családot személyes és emberi szinten.

(Hupka Adrián)

Premier: 2023.03.17. | Apple TV+ (2023.03.17.)

Meryl Streep
Kit Harington
Marion Cotillard
Sienna Miller

2023.04.29 Török389133

Az ötlet nem volt rossz, nagyon érdekes dolgokról szól, de iszonyú unalmas az egész. (A műfaj meghatározásokat itt sem tudom hogy honnan szülték, se nem misztikus, vígjáték meg aztán pláne nem, viszont sci-fi lehetett volna a dráma mellé.)

2023.03.16 Chabee

Szerintem nem egy nagy eresztés az egész sztori, de ami kétségtelenül megtartja a koncepciót, azok remek alakítások.

2023.03.17 krisszi11

Mondani se kell, hogy Meryl Streep szerintem fantasztikusan alakít, bár a cselekmény nekem valahogy kiszámítható. Mindenesetre érdmes rákattanni.

(2023. 05. 17.)
Az Extrapolations nem más, mint az idióta emberiség krónikája
Az Apple Tv limitált sorozata, az Extrapolációk (Extrapolations) a közelgő klímakatasztrófa földünkre és az emberiségre gyakorolt hatásait mutatja be nyolc epizódban. A nem is olyan távoli jövőben játszódó történet nemzetközi szereplőgárdája közt olyan nagy nevek is felbukkannak, mint Meryl Streep, Sienna Miller vagy Kit Harrington. A vizuális effe... Több