
Vélemények (6)
Ha láttunk gyönyörű rajzfilmet, akkor ez az. Sajnos a háttértörténettel kapcsolatban pont a napokban olvastam egy cikket, hogy mi történhetett azon a napon, de az is csupán egy találgatás volt. Illetve egy hete jártam Amszterdamban a Van Gogh Múzeumb... Több
Hihetetlen ez a film. A történet annyira nem volt kiemelkedően fantáziadús, de a megvalósítás annál inkább. Tudtommal évekig dolgoztak ezen a filmen jeles művészek, kockáról-kockára megjelenítve a filmet, elképesztő!
Az általam látott legszebb dolgok között foglal helyet a film - vetekedve a Balatonlellei mólónál a napfelkelte és az olasz tengerparton elcsípett naplemente látványával. Csodálatos, fantasztikus, szemet gyönyörködtető élmény. És életrajzi filmnek se... Több
Az ötlet jó, tényleg érdekes kísérlet, de őszintén szólva a 90+ perc nem igazán tesz sokat hozzá ahhoz a mondathoz, hogy 'Képzeld, van egy film, aminek minden képkockáját kézzel festették vászonra. Ezzel együtt érdemes megnézni, csak nem kell katarzisra, gyönyörre számítani.
Egyszerűen fantasztikusan gyönyörű ez a film, nem is igazán lehet mihez hasonlítani a képi világát. Látható, hogy rengeteg energia van már csak pusztán ebben, rendkívül kidolgozott mindez, és valóban hozza egy Van Gogh festmény hangulatát, mintha csa... Több