Loving Vincent

Loving Vincent

2023.12.26 Majorkas

Gyönyörű

Ha láttunk gyönyörű rajzfilmet, akkor ez az. Sajnos a háttértörténettel kapcsolatban pont a napokban olvastam egy cikket, hogy mi történhetett azon a napon, de az is csupán egy találgatás volt. Illetve egy hete jártam Amszterdamban a Van Gogh Múzeumban, és annak kapcsán szerettem volna megnézni ezt a filmet, de egy értékelhető platformon sem találtam meg, amit abszolút nem értek. Végül egy noname oldalon bukkantam rá, ahol nem volt egyszerű, de megnéztem.

2019.02.07 hackerjulcsi

Hihetetlen ez a film. A történet annyira nem volt kiemelkedően fantáziadús, de a megvalósítás annál inkább. Tudtommal évekig dolgoztak ezen a filmen jeles művészek, kockáról-kockára megjelenítve a filmet, elképesztő!

2020.03.18 Melinda

Vizuális katarzis

Az általam látott legszebb dolgok között foglal helyet a film - vetekedve a Balatonlellei mólónál a napfelkelte és az olasz tengerparton elcsípett naplemente látványával. Csodálatos, fantasztikus, szemet gyönyörködtető élmény. És életrajzi filmnek sem utolsó, tetszik, hogy a halálának 'felgöngyölítésével' a lelkéről is újabb és újabb rétegek hullanak le.

2018.03.20 bbozsi

Az ötlet jó, tényleg érdekes kísérlet, de őszintén szólva a 90+ perc nem igazán tesz sokat hozzá ahhoz a mondathoz, hogy 'Képzeld, van egy film, aminek minden képkockáját kézzel festették vászonra. Ezzel együtt érdemes megnézni, csak nem kell katarzisra, gyönyörre számítani.

2017.12.26 petera050

Egyszerűen fantasztikusan gyönyörű ez a film, nem is igazán lehet mihez hasonlítani a képi világát. Látható, hogy rengeteg energia van már csak pusztán ebben, rendkívül kidolgozott mindez, és valóban hozza egy Van Gogh festmény hangulatát, mintha csa... Több

2017.12.21 jannniisscem

Tetszett, hogy nincs semmi sem valójában túlbonyolítva, amolyan igazi hangulatfilm, amire magunknak is rá kell hangolódni. Ehhez a filmhez kell egy kis nyugi, és talán egy pici türelem is, de nagyon megéri annak lenni. Hihetetlenül jó moziélmény volt számomra. Csakis ajánlani tudom!