Cordelia Bennett   2016. 04. 29.

Kedves film, neves színészekkel, ismerős dallamokkal. A sznobizmus remek kifigurázása. "Szilvalé", "rongyő" :D

DóRi   2016. 12. 16.

Szerintem borzasztó. A nagymamám biztos nagyon élvezte volna huszadszorra is, de én mondjuk nem nézném meg újra...

RókaÚr   2016. 04. 07.

Úgy ahogy a Latabár modoroskodása kihúzza a pácból, de szerintem sem egy túl nagy büszkesége a magyar kultúrának ez a verzió...az eredeti operettet viszont megnéztem volna, Fedák Sárival...

A happy end másodpercig nem kérdéses (hiszen ez mégiscsak egy operett), de miközben jókat mosolygunk, és dúdolgatjuk a jól ismert dalokat, marad bennünk egy csöpp kis szomorúság is. több»

1946 és 2013 között a magyar színházak hatvannyolc alkalommal tűzték műsorukra a népszerű darabot. (wiki)

(KaTuS55)