
Vélemények (2)
Írj véleményt
Cuki!
Emlékszem, óvodás koromban ez volt az egyik kedvenc mesém. :) 11 éves vagyok, és amikor kicsi voltam, akkor gyakran adták a tv-ben, és én megnéztem. Amikor olyan 3-4 éves lehettem, elkezdtem keresni a kertben Marsut (falun lakunk), és nem találtam, a... Több