Mary és Max

Mary and Max

2017.09.13 Deku

Jobban tettem volna ha szimplán elkerülöm ezt a filmet mert nem veszítettem volna vele semmit. Sőt így még ki is dobtam az ablakon egy csomó időt. Nagyon fukar volt a film a szórakozást nézve.

2017.03.12 NorbiP

Ez a gyurmafilm fantasztikus. Hatalmas érzelmi löketet hordoz magában, és nagyon szép az animáció. Bárkinek ajánlom, akinek kedve van, egy nagyon szép, elgondolkodtató filmet látni.

2015.05.18 a.edit63

Humoros, de mégis megrázó. Néhol olyan vicces és jócskán van benne angol humor és nem bírod ki röhögés nélkül...a másik pillanatban annyira megható, hogy könnyek szöknek a szemedbe...Ha pedig bele gondol az ember,hogy maga a történet nem is áll messze a valóságtól...Nagyon megható, ajánlom mindenkinek!

2016.04.30 mrfaktor

Nagyon tanulságos, inkább felnőtteknek szóló animációs film egy kislányról és a tőle több száz kilométerre élő idős emberről. Nagyon szívhez szól és elgondolkodtat mindenkit. A film megjelenítése is egész egyedi, nem egy szokványos animációs film az biztos.

2016.10.12 kozse48

Nálam minden idők 3 legjobb filmjében van. Zseniális film életről, halálról, egyszerűségről, szocializációról, barátságról, minden. Persze, annak ellenére, hogy gyurmafilm (amit pillanatok alatt el lehet felejteni...) abszolút felnőtt film. Minden va... Több

2015.11.03 Cptn_Cold

A jó szóról nem ez a film jut eszembe elsőnek. Ötletem sincs, hogy tarthatják egyesek minden idők legjobb filmjének. Nekem nem jön be ez a történet. A rendezéssel nincs gond, a látvány kiváló, a színészek is jók csak valahogy nem jött át az érzés.

2016.04.28 Hektor6

Egyáltalán nem ilyen filmre számítottam mikor belekezdtem ebbe a mesébe. Nagyon komoly és nagyon felnőtteknek szóló animációs filmről van szó. Ráadásul a technikája is nagyon érdekes. Nem gyönyörű szépek a karakterek, és nem is feltétlen rendelkeznek... Több

2015.01.27 palacsinta

Nagy kedvencem ez a kis történet. Nem szokványos stílus, szívbe markoló, megható történettel. Mindenkinek ajánlom!

2015.03.08 laca555

Nagyon jól megkreált világot láthatunk ebben a filmben. Vannak filmek ahol zavaróak a mesélők de itt tökéletesen van jelen. Nekem csak annyi a negatívum, hogy a karakterek nem szépek. Mármint nem jellemre, hanem kölsőre.

2015.02.17 borka91

Imádnivaló animációs film, jól ábrázolva az Aspergeresek életének zökkenőit. Nagyon jók a gyurmafigurák, és a sztori is kiváló!

2015.12.29 KATE

Szerintem nagyon megrázó és megható ez a film egyszerre. Igazán lekötött, azt hiszem, meg tudott bennem mozgatni valamit.

2016.05.24 grufa

Gyönyörű és megható történet. Nagyon eredetinek tartom, hogy animációs filmként csinálták meg, mert az ilyen témákat általában nem így szokták feldolgozni. Persze nincs az kőbe vésve, hogy az animációs filmeknek gyerekesnek kell lenniük vagy bármi ilyesmi.