Max

Max

2021.12.03 KCintia

Kedvelhető

Nem egy tipikus kutyás film szerintem, hisz itt egy katona barátjáról van szó. Maga az állatka nagyon szerethető volt, tetszett, ahogy tanították, vagyis visszahozták az "emlékeit" arról, hogy ő mikre képes. Nagyon tetszett az emberhez való ragaszkodása is, hogy mindig vele akart lenni. Izgalmas is volt, hiszen van itt is egy olyan szereplő, akit nyugodtan lehet utálni.

2019.05.30 Thibo84

Megható történet, amint a fiú és a kutya összebarátkoznak, majd a négylábú végül a családot is összehozza. Azért, hogy ne legyen annyira érzelgős, egy kis akciót is bele vittek. Ugyan akkor a film jó példája a bátorságnak, az összetartásnak és az igaz barátságnak. Na meg helyet kap benne a szerelem is.

2016.02.10 norbi0102

Aranyos,családi film egy hihetetlenül okos és értelmes kutyáról aki hatalmas változást hoz egy család életébe.Tetszett ahogy mutatták,hogy nő fel a kutya és hogy lesz egyre nagyobb kedvenc.

2017.05.17 HercegPeter

Nem valami nagy durranás, egy átlagos családi film. Semmi extrát nem mutat, elég kiszámítható és a színészi játék sem túl meggyőző (1-2 kivétellel). A kutyás filmek rajongóinak biztos tetszik, de ebben a műfajban is vannak ennél sokkal jobb alkotások... Több

2016.02.04 ellcrys89

Az ilyen és ehhez hasonló filmekre tudom azt mondani, hogy aranyat ér. Mind a zene mind pedig maga a története a filmnek lehengerlő volt. Korrekt az ilyen film, ami teljesen magába varázsolja a nézőjét.

2016.10.02 Lost Silver Book

Ez egy teljesen átlagos film. Egy lötyögőre tervezett délutánra javasolnám, mert kiszámítható és klisés és nincs benne poén sem. A rosszak cselekedetei és a jók reagálásai eléggé kiszámíthatóak. Gyerekeknek biztosan izgalmas, felnőttnek nem ajánlom. ... Több

2015.10.27 Kyrara

Nekem nagyon tetszett. Könnyű kis délutáni filmnek teljesen jó, egyetlen egy klisé volt benne ami nagyon nem kellett volna bele, de egyébként egy kellően érzelmes illetve fordulatos film. Mindenkinek csak ajánlani tudom.