Kutyahideg

Vica740917   2019. 11. 16.

nagyon szep

HercegPeter   2018. 08. 24.

Egy igazi Disney stílusú kalandfilm, egy kis móka, egy kis izgalom és egy kis dráma. A végeredmény, azt hiszem borítékolható egy ilyen filmnél. Az elejére nyugodtan mondhatjuk, hogy izgalmas, aztán szép lassan elcsörgedezik a végéig. Ugyan igaz törté... több»

MP170506   2016. 01. 05.

Egy igazán tanulságos és mély mondanivalóval megáldott történet a való életből. Csodálatos, hogy mire voltak képesek ezek a kutyák és a gazdájuk! Remek alkotás!!

harnas1207   2018. 12. 05.

Megható és izgalmas volt. Igazi családi film. Nem mindenkinek jönnek be az ilyen lightos esti filmek, de ezt érdemes megnézni. Ajánlom mindenkinek! Husky forever!

dittee   2015. 12. 30.

Igazán megindító, megrázó film. A képernyő elé szegezi a nézőt és aki kicsit is szereti az állatokat azt talán még meg is ríkatja.

Moria99   2015. 08. 21.

A filmnek nagyon mély üzenete van. szerintem hasonló témában nincs nála jobb. Mindenkinek ajánlom. Elgondolkodtató. Többször nézhető film! Izgalmas, nagyszerű színészi alakítás.

Bogi   2016. 02. 18.

Nagyon merázó film . amig neztem a hideg futkosott a hatamon. Paul Walker igazan jo szinesz. Sot. A legjobb, szamomra. Mas nem is jatszhatott volna jobban nala. Imadom. Az uzenete kemeny

Paul Walker
Paul Walker

A film igaz történet alapján készült.

(dittee)

SPOILER! A valóságban 15 szánhúzó kutya maradt ott, és csak kettő élte túl.