Játssz egy PlayStation-ért ·  Fórum Login

Kutyahideg

Vica740917   2019. 11. 16.

nagyon szep

HercegPeter   2018. 08. 24.

Egy igazi Disney stílusú kalandfilm, egy kis móka, egy kis izgalom és egy kis dráma. A végeredmény, azt hiszem borítékolható egy ilyen filmnél. Az elejére nyugodtan mondhatjuk, hogy izgalmas, aztán szép lassan elcsörgedezik a végéig. Ugyan igaz történet az alapja, mégis elrugaszkodtak a valóságtól, főleg a kutyák szemszögéből. Persze nem várhatjuk a Disney-től, hogy azt mutassa nekünk, ahogy szerencsétlen kutyák halomra halnak. Arra a fene se kíváncsi. Inkább szépítettek a történeten. Ez a kutyák érdemeiből semmit sem von le. Nagyon okos és szeretni való állatok.

MP170506   2016. 01. 05.

Egy igazán tanulságos és mély mondanivalóval megáldott történet a való életből. Csodálatos, hogy mire voltak képesek ezek a kutyák és a gazdájuk! Remek alkotás!!

harnas1207   2018. 12. 05.

Megható és izgalmas volt. Igazi családi film. Nem mindenkinek jönnek be az ilyen lightos esti filmek, de ezt érdemes megnézni. Ajánlom mindenkinek! Husky forever!

dittee   2015. 12. 30.

Igazán megindító, megrázó film. A képernyő elé szegezi a nézőt és aki kicsit is szereti az állatokat azt talán még meg is ríkatja.

Paul Walker
Paul Walker

A film igaz történet alapján készült.

(dittee)

SPOILER! A valóságban 15 szánhúzó kutya maradt ott, és csak kettő élte túl.