Kövess minket: Játssz egy Kodak Extráért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Max

(Max)
Max

HercegPeter  2017. 05. 17.

Nem valami nagy durranás, egy átlagos családi film. Semmi extrát nem mutat, elég kiszámítható és a színészi játék sem túl meggyőző (1-2 kivétellel). A kutyás filmek rajongóinak biztos tetszik, de ebben a műfajban is vannak ennél sokkal jobb alkotások. Ha már családi filmet akartak csinálni, akkor talán a lövöldözős részt kihagyhatták volna és a rosszfiúk is lehetettek volna kicsit bénábbak. Vagy csinálják drámára, de akkor nem komolyabb hangvételű filmet kell csinálni. Így, hogy vegyítették a kettőt, nem lett túl fényes alkotás. Mindenképpen a fiatalabbaknak ajánlom, a kicsit érettebb korosztály már nem fogja annyira díjazni.

ellcrys89  2016. 02. 04.

Az ilyen és ehhez hasonló filmekre tudom azt mondani, hogy aranyat ér. Mind a zene mind pedig maga a története a filmnek lehengerlő volt. Korrekt az ilyen film, ami teljesen magába varázsolja a nézőjét.

norbi0102  2016. 02. 10.

Aranyos,családi film egy hihetetlenül okos és értelmes kutyáról aki hatalmas változást hoz egy család életébe.Tetszett ahogy mutatták,hogy nő fel a kutya és hogy lesz egyre nagyobb kedvenc.

Lost Silver Book  2016. 10. 02.

Ez egy teljesen átlagos film. Egy lötyögőre tervezett délutánra javasolnám, mert kiszámítható és klisés és nincs benne poén sem. A rosszak cselekedetei és a jók reagálásai eléggé kiszámíthatóak. Gyerekeknek biztosan izgalmas, felnőttnek nem ajánlom. Azonban van benne szomorú pillanat, amit nem tudom, hogyan élnek meg a mai gyermekek. Egyszer nézős film.

Kyrara  2015. 10. 27.

Nekem nagyon tetszett. Könnyű kis délutáni filmnek teljesen jó, egyetlen egy klisé volt benne ami nagyon nem kellett volna bele, de egyébként egy kellően érzelmes illetve fordulatos film. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Jay Hernandez
Dejon LaQuake