Max

HercegPeter   2017. 05. 17.

Nem valami nagy durranás, egy átlagos családi film. Semmi extrát nem mutat, elég kiszámítható és a színészi játék sem túl meggyőző (1-2 kivétellel). A kutyás filmek rajongóinak biztos tetszik, de ebben a műfajban is vannak ennél sokkal jobb alkotások. Ha már családi filmet akartak csinálni, akkor talán a lövöldözős részt kihagyhatták volna és a rosszfiúk is lehetettek volna kicsit bénábbak. Vagy csinálják drámára, de akkor nem komolyabb hangvételű filmet kell csinálni. Így, hogy vegyítették a kettőt, nem lett túl fényes alkotás. Mindenképpen a fiatalabbaknak ajánlom, a kicsit érettebb korosztály már nem fogja annyira díjazni.

norbi0102   2016. 02. 10.

Aranyos,családi film egy hihetetlenül okos és értelmes kutyáról aki hatalmas változást hoz egy család életébe.Tetszett ahogy mutatták,hogy nő fel a kutya és hogy lesz egyre nagyobb kedvenc.

Thibo84   2019. 05. 30.

Megható történet, amint a fiú és a kutya összebarátkoznak, majd a négylábú végül a családot is összehozza. Azért, hogy ne legyen annyira érzelgős, egy kis akciót is bele vittek. Ugyan akkor a film jó példája a bátorságnak, az összetartásnak és az igaz barátságnak. Na meg helyet kap benne a szerelem is.

ellcrys89   2016. 02. 04.

Az ilyen és ehhez hasonló filmekre tudom azt mondani, hogy aranyat ér. Mind a zene mind pedig maga a története a filmnek lehengerlő volt. Korrekt az ilyen film, ami teljesen magába varázsolja a nézőjét.

Lost Silver Book   2016. 10. 02.

Ez egy teljesen átlagos film. Egy lötyögőre tervezett délutánra javasolnám, mert kiszámítható és klisés és nincs benne poén sem. A rosszak cselekedetei és a jók reagálásai eléggé kiszámíthatóak. Gyerekeknek biztosan izgalmas, felnőttnek nem ajánlom. Azonban van benne szomorú pillanat, amit nem tudom, hogyan élnek meg a mai gyermekek. Egyszer nézős film.

Jay Hernandez
Dejon LaQuake
Mia Xitlali
Jay Hernandez
Dejon LaQuake
Mia Xitlali
Lauren Graham

A film végén látható képek a National Geographicnak a "The Dogs of War" című cikkéből származnak.

(Thibo84)

A Maxet játszó kutyát a való életben Carlosnak hívják. A kaszkadőr jelenetekben öt kutya helyettesítette: Jagger, Pax, Dude, Pilot és Chaos.

(Thibo84)

Max a 2015-ös Az Almanach-projekt filmben is szerepelt.