Belle és Sébastien (2013)

Belle et Sébastien

Thibo84   2016. 09. 03.

Egy aranyos történet egy gyermek és kutya barátságáról, ami gyönyörű tájakon kalauzol el minket. Olykor meghitt, és szomorú eseményekkel.

inemeth   2015. 05. 17.

A történet nulla, a táj szép. Aranyos történet, de inkább gyerekeknek szól. Kevés a cselekmény. Nosztalgikus, könnyed. A felnőtt világot mintha kulcslyukon keresztül szemlélné.

Helgus   2015. 05. 08.

Sajnos, azt kell mondjam, a film számomra szinte egyetlen pozitívuma a csodálatos táj lélegzetelállító módon történő fényképezése, bemutatása, na meg a kutyus gyönyörű külseje volt.

ganna   2015. 02. 10.

Gyönyőrű táj, szép képek,igazi klasszikus családi film. Van benne gyerek, kutya, történelem, emberi kapcsolatok,kaland. Röviden: ajánlom.