Mellbedobás

Mellbedobás

Mardi Gras: Spring Break

A jól bevált Cool túra-receptet használva készítette el Phil Dornfeld rendező a Mardi Gras Spring Break című vígjátékot – magyarán kapunk egy rakás idétlen fazont (Bret Harrison, Nicholas D’Agosto és Josh Gad) akik a főiskolát befejezve életük nagy kalandjára indulnak. Utazást tesznek Mardi Gras-ba, ahol gyönyörűbbnél gyönyörűbb, kalandra kész lányok várják, hogy fellebbenthessék a pólójukat. A srácok bizarr kalandokba keverednek, egy botrányos szex-show részesévé válnak, betörnek egy pornósztár (Carmen Electra) hotelszobájába, véletlenül felrobbantanak egy szarbombát, hogy legvadabb fantáziájukat is valóra válthassák.

Rendező: Phil Dornfeld
Író: Josh Heald
Premier: 2011.09.23.

2024.02.24 Ари Шандор

Ha unatkozol...

...akkor megnézed, de semmi több. Nem emlékszem korábbi hasonló filmre, mint az Amerikai pite. Az szerintem stílusteremtő volt... és jöttek a farvizén libegő folytatások meg egyéb tucatfilmek. Szerintem az egyetlen értékelhető poén a zárópoén volt... Szóval az első 79 perc átugorható.

2016.05.11 MMcFly2015

Tucatfilm. Az Amerikai pite óta kb. 1000 ilyen film van. A B kategória sem jellemzi azt amit láthattunk. A történetből többet ki lehetett volna hozni, így a másfél óra alatt is eléri, hogy unalomba fulladjon a film. Kb 2-3 beszóláson lehet röhögni, a... Több

2020.05.05 Di Canio

Szokásos sulis vígjáték, 3 srác elindul bulizni meg csajozni, aztán persze csomó vicces szituációba keverednek. Jó poénok vannak benne, érdemes megnézni ha szereted az ilyen stílusú filmet.

2015.10.05 Bimbi

Sablonos, számomra meglehetősen gyengére sikerült, gagyi vígjáték gyenge poénokkal és színészi alakítással. Unalmas és semmitmondó volt számomra. Nem ajánlom!