Pofoncsata (2017)

Fist Fight

Di Canio   2020. 08. 31.

Sulis vígjátékoktól nem kell nagy csodát várni, ez is a szokásos bár most a tanárok a főszereplők. Nekem tetszett, jó kis kikapcsolódás, ha nem agyalós filmre vágyik az ember.

indingo   2019. 08. 04.

Sokkal rosszabbra számítottam. A diákok szívatásai teljesen rendben voltak, sőt némely még humoros is volt. Az iskola pszichiáter karaktere tetszett a legjobban.

dulkap   2017. 06. 01.

Kedvelem Charlie Dayt, Ice Cube-ot meg kifejezetten bírom, de sajnos ez a film nem vicces. Nem kirívóan rossz, ami csak altesti poénokkal dolgozna, csak valahogy nem humoros. Egy-két jobb jelenet, de ennyi. Sokat nem vártam tőle, de ennél kicsit többet.

Deku   2018. 02. 15.

Ez a film pont azt a szintet hozta, amit vártam tőle. Egy egyszerű tévés szórakozást. Volt benne mosolyogni való jelenet, de semmiképp sem fetrengtem a földön a jobbnál jobb viccektől.

HercegPeter   2017. 02. 27.

Egyszer nézhető, teljesen átlagos vígjáték. Sajnos manapság egyre több filmben hiszik azt, hogy ha indokolatlanul ordibálnak és káromkodnak az vicces. Ez a film leginkább így próbál vicces lenni. A legviccesebb karakter egyértelműen a tornatanár, de ... több»

Orosz István   2017. 07. 17.

Végül is nem volt egy rossz vígjáték. Mondani valója volt, humorban egy kicsit csonka volt, de a történetet nem mondhatni rossznak. Nem egy agyatlan vígjátékként tekintek rá, a vége is egész jó lett.

7ETEDIK   2017. 02. 25.

Azért a sokszor alpári humorból kitűnik, hogy az elsődleges célcsoport az X generáció. Én mégis élveztem. Ezek a sulis agymenések mindig visszahozzák az ember fiatalságát, a tantermek és tanórák báját és hülyüléseit. Ice Cube gyenge színész, de nagyo... több»

Dennis Haysbert
Dean Norris
Kym Whitley
Dean Norris
Christina Hendricks

A film összbevétele 41 087 017 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 98 477 729 forintot termelt. A hazai mozik összesen 69 024 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Ez Charlie Day és Ice Cube első közös filmje.

(SethFranco)

Tracy Morgan első filmszerepe a 2014-es, majdnem végzetes autóbalesete után, melyben egy barátja életét is vesztette.

rendezői bemutatkozása.

A filmforgatás 2015. szeptember 28-án kezdődött Atlantában, és 2015. november 23-án fejeződött be.

(puffancshercegnő)

Ez a pofon annyira fájdalmas, hogy veszélyességi pótlékot kéne fizetni mindenkinek, aki betéved rá a moziban. 35/100 több»

Számtalanszor volt már róla szó, hogy néha mennyire jólesik az embernek beülni egy ‘azt kapod amit vársz’ filmre. Ebbe a halmazba tartozik minden olyan alkotás, ami a trailer első 20 másodperce alapján az elejétől a végéig tökéletesen megjósolható, de olyan szinten, hogy még a “fordulatok” sorrendjét is simán meg tudjuk tippelni.(3/5)