Pofoncsata

(Fist Fight)

dulkap  2017. 06. 01.

Kedvelem Charlie Dayt, Ice Cube-ot meg kifejezetten bírom, de sajnos ez a film nem vicces. Nem kirívóan rossz, ami csak altesti poénokkal dolgozna, csak valahogy nem humoros. Egy-két jobb jelenet, de ennyi. Sokat nem vártam tőle, de ennél kicsit többet.

HercegPeter  2017. 02. 27.

Egyszer nézhető, teljesen átlagos vígjáték. Sajnos manapság egyre több filmben hiszik azt, hogy ha indokolatlanul ordibálnak és káromkodnak az vicces. Ez a film leginkább így próbál vicces lenni. A legviccesebb karakter egyértelműen a tornatanár, de sajnos neki kevés szerepet osztottak. Ezzel szemben az idegesítő és értéktelen szőke csaj túl sokat van a képernyőn.

Orosz István  2017. 07. 17.

Végül is nem volt egy rossz vígjáték. Mondani valója volt, humorban egy kicsit csonka volt, de a történetet nem mondhatni rossznak. Nem egy agyatlan vígjátékként tekintek rá, a vége is egész jó lett.

Lamboh  2017. 10. 08.

Ice Cube nagy kedvencem, eddig minden szerepével sikerült megnevettetnie... Eddig! Gyenge eresztés lett ez a film. A poénok csattani akartak, de nem jött össze nekik, így fapofával sikerült végig néznem az egész filmet. Szerencsére nem volt túl hosszú, és véget ért mielőtt bealudtam volna.

MMcFly2015  2017. 03. 02.

Ha az ember megnézi az előzetest, tisztába lehet vele mit kap. Én teljesen erre számítottam, sőt mondhatni a poénok többségét le is lőtték..
Azért vicces, hogy talán a vígjátékok világából pont azt a két színészt rakták bele főhősnek ebbe a filmbe, akiket SZINTE más szerepben nem is láthattunk. Most is hozzájuk hűen az egyik vinnyog, pánikol és pattog (Charlie Day,) a másik pedig flegma pofával keménykedik, és lassítva - ökölbe szorított kézzel jön a kamera felé (Ice Cube).
Az a baj a filmmel, hogy maga a témában amivel dolgozik, nincs annyi lehetőség, hogy egy vicces másfél órás vígjátékot tudjanak belőle csinálni. Nem mondom, akadt benne röhögni való, de kevés. Ráadásul felveszi a mai filmek vonalát, miszerint egy jelenet legjobb poénja az önfeledten káromkodás.
Egy laza nap végére talán jó, de egy átlagos vígjátéknál sajnos nem lett több. Ice Cubének meg most is csak Szabó Győző szinkronhangja állt a legjobban..

Dennis Haysbert
Dean Norris
Kim Whitley
Dean Norris
VOX.hu - Pofoncsata
Ez a pofon annyira fájdalmas, hogy veszélyességi pótlékot kéne fizetni mindenkinek, aki betéved rá a moziban. 35/100
Hessteg: Pofoncsata
Számtalanszor volt már róla szó, hogy néha mennyire jólesik az embernek beülni egy ‘azt kapod amit vársz’ filmre. Ebbe a halmazba tartozik minden olyan alkotás, ami a trailer első 20 másodperce alapján az elejétől a végéig tökéletesen megjósolható, de olyan szinten, hogy még a “fordulatok” sorrendjét is simán meg tudjuk tippelni.(3/5)

Ez Charlie Day és Ice Cube első közös filmje.

(SethFranco)

Tracy Morgan első filmszerepe a 2014-es, majdnem végzetes autóbalesete után, melyben egy barátja életét is vesztette.

Richie Keen rendezői bemutatkozása.