Besütizve

citizenfour99   2016. 03. 07.

Emlékszem, mikor először láttam, még a lazulgatós éveimet csapattam, és egyből beleszerettem a filmbe, a szereplőbe, akinek most nemjut eszembe a neve, de nagyszerüen játsza azt a szerepet amit egy totálszétcsapott csajszinak kell :D Élethű ez hidjét... több»

Syracuse   2015. 05. 13.

Totális agyhalál. :D Néha kell ilyeneket is nézni, nyilván nem szolgál hatalmas mondanivalóval, és szórakoztatni sem a szokásos módon szórakoztat. Kiégeti az agyat, kész.

somi   2015. 11. 23.

Nem is nagyon lehet mit írni a filmről, csak annyit, hogy kötelező látni! Le kell ülni a képernyő elé, kikapcsolni az agyat - máskülönben rengeteg agysejtünk elpusztulhat! - és szórakozni egy jót. :D

Anna Faris

A film összbevétele 179 381 dollár volt (imdb.com).

A film hazai pályán 9,397 dollárt keresett, míg világszerte 179,381 dollárt hozott, ami azt jelenti, hogy 94.8%-al többet hozott külföldön.

(citizenfour99)