Pofoncsata

Fist Fight

2020.08.31 Di Canio

Sulis vígjátékoktól nem kell nagy csodát várni, ez is a szokásos bár most a tanárok a főszereplők. Nekem tetszett, jó kis kikapcsolódás, ha nem agyalós filmre vágyik az ember.

2019.08.04 indingo

Sokkal rosszabbra számítottam. A diákok szívatásai teljesen rendben voltak, sőt némely még humoros is volt. Az iskola pszichiáter karaktere tetszett a legjobban.

2017.06.01 dulkap

Kedvelem Charlie Dayt, Ice Cube-ot meg kifejezetten bírom, de sajnos ez a film nem vicces. Nem kirívóan rossz, ami csak altesti poénokkal dolgozna, csak valahogy nem humoros. Egy-két jobb jelenet, de ennyi. Sokat nem vártam tőle, de ennél kicsit többet.

2018.02.15 Deku

Ez a film pont azt a szintet hozta, amit vártam tőle. Egy egyszerű tévés szórakozást. Volt benne mosolyogni való jelenet, de semmiképp sem fetrengtem a földön a jobbnál jobb viccektől.

2017.02.27 HercegPeter

Egyszer nézhető, teljesen átlagos vígjáték. Sajnos manapság egyre több filmben hiszik azt, hogy ha indokolatlanul ordibálnak és káromkodnak az vicces. Ez a film leginkább így próbál vicces lenni. A legviccesebb karakter egyértelműen a tornatanár, de ... Több

2017.07.17 Orosz István

Végül is nem volt egy rossz vígjáték. Mondani valója volt, humorban egy kicsit csonka volt, de a történetet nem mondhatni rossznak. Nem egy agyatlan vígjátékként tekintek rá, a vége is egész jó lett.

2017.02.25 HE7EDIK

Azért a sokszor alpári humorból kitűnik, hogy az elsődleges célcsoport az X generáció. Én mégis élveztem. Ezek a sulis agymenések mindig visszahozzák az ember fiatalságát, a tantermek és tanórák báját és hülyüléseit. Ice Cube gyenge színész, de nagyo... Több

2017.10.08 Lamboh

Ice Cube nagy kedvencem, eddig minden szerepével sikerült megnevettetnie... Eddig! Gyenge eresztés lett ez a film. A poénok csattani akartak, de nem jött össze nekik, így fapofával sikerült végig néznem az egész filmet. Szerencsére nem volt túl hosszú, és véget ért mielőtt bealudtam volna.

2019.01.26 Norbert93

Buta film

Tipikus agyatlan, logikátlan amerikai vígjáték, ami mostanában egyre menőbb. (Sherlock és Watson Will Ferrellel, Rossz anyák 2, Megjött apuci 2 stb...) Ettől függetlenül végignéztem és néha meg is mosolyogtam, de a tényen nem változtat, miszerint ez egy gyenge film.

2019.09.19 TomÁcs

Elég együgyű film, teljesen életidegen a története. Nem tudott lekötni, inkább idegesítő az egész.

2017.03.02 MMcFly2015

Ha az ember megnézi az előzetest, tisztába lehet vele mit kap. Én teljesen erre számítottam, sőt mondhatni a poénok többségét le is lőtték.. Azért vicces, hogy talán a vígjátékok világából pont azt a két színészt rakták bele főhősnek ebbe a filmbe, ... Több

2019.08.06 Greeta

Mert az tök természetes, hogy két tanár megbeszél egy délutáni bunyót, amiről tud mindenki de nem tesz ellene semmit? Tök életszerű.

2018.09.28 thejoker

Nem rossz, nem rossz, de többet vártam tőle, sokkal több vicces jelenetet, de alig lehet rajta nevetni, kicsit csalódtam. Persze nem katasztrófa a film..egyszer nézhető.

2017.06.09 trixxy

Kissé bugyuta, egyszer nézős vígjáték, mégpedig az idegesítőbb fajtából. Poénok imitt-amott fordulnak elő, viszont indokolatlanul sokat káromkodnak meg kiabálnak benne. A főszereplő pasi szinkronhangjától amúgy is feláll a szőr a hátamon, főleg miko... Több