Metallica: Through the Never (2013)

Metallica: Through the Never

harnas1207   2018. 12. 22.

Hatalmas ötlet volt így megkomponálni egy koncertfilmet. Sajnos én nem vagyok nagy Metallica rajongó, de így is megemelem a kalapomat! Az igazi fanatikusoknak ez egy nagyszerű ajándék.

dulkap   2015. 07. 31.

Nagyon ingadoztam a 4-es és az 5-ös közt, mert a vége hagyott bennem egy kis hiányérzetet. De szerintem megérdemel egy gyenge ötöst. Ahogy máshol is olvastam a többségnek a Trip-es részek nem tetszettek. Nekem meg pont azt tette különlegessé ezt a fi... több»

A fim címe (Through the Never) megegyezik a zenekar 1991-es "Fekete album" egyik dalának címével. Azonban a dal nem hangzik el a filmben.

Az Egyesült Államokban 2013. szeptember 27-én volt a bemutató, Cliff Burton halálának 27. évfordulóján.