Mindörökké rock

Rock of Ages

Dupree szerepére megkeresték Will Ferell-t és Steve Carell-t is de végül Alec Baldwin kaptam meg.Szerző: diumiu

Seth Rogen elutasította Lonny szerepét, azért mert nem tartotta ének tudását megfelelőnek.Szerző: diumiu

Diego Boneta a szerep kedvéért megtanult gitáron játszani.Szerző: diumiu

Sherrie szerepét felajánlották Taylor Swift-nek is, de végül Julianne Hough vállalta el.Szerző: diumiu

Tom Cruise naponta 5 órát gyakorolt, hogy hangja megfelelő legyen a felvételekhez.Szerző: diumiu

Anne Hathaway-nek és Amy Adams-nek is felajánlották Constance szerepét, de mindketten visszautasították más munka miatt. Anne a "Batman: Felemelkedés (2012) című filmben dolgozott, Amy pedig az Acélember (2013) című filmben vállalt szerepet.Szerző: diumiu

Tom Cruise elismerte, hogy megijedt a musical műfajtól, de személyes kihívásként tekintett erre a munkára.Szerző: diumiu

Julianne Hough Sherrie szerepe miatt rúdtánc órákat vett egy igazi sztriptíz táncosnőtől.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Gwyneth Paltrow és Olivia Wilde is esélyes volt Constance Sack szerepére.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A Hit me with your best shot című dalhoz készített koreográfiát Michael Jackson Beat It című videoklipje ihlette.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Catherine Zeta Jones másodszor szerepel musical filmben a Chicago című film után.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Alec Baldwin csak azért vállalta el a szerepet, mert Tom Cruise-zal dolgozhatott együtt. A filmet egyébként borzalmasnak tartja.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Tom Cruise elmondása szerint Stacee Jaxx megformálásához Axl Rose és Jim Morrison szolgált mintául. Szerző: ArpiHajdu és Réci