Séta a napfényben (2014)

Leona Lewis
Giulio Berruti
Greg Wise

TomÁcs   2018. 04. 18.

Igazi csajos film, idegesítő főszereplőkkel, dalolászással, pasikról való unalmas trécselésekkel. Semmi pénzért nem nézném újra, így is kínszenvedés volt végig ülni.

indingo   2017. 10. 31.

Borzasztóan gyenge film, középszerű színészekkel és gyenge énekhanggal és mintha Leona Lewis se tudna énekelni. Kiszámítható a története az első öt percben semmi fordulat sincs benne.

diumiu   2018. 01. 20.

Az ilyen jellegű filmek közül, nálam az etalon a "Mamma Mia!". Ugyan ez a film nem érte el azt a szintet, de nekem ennek ellenére tetszett ez a film. A történet egyszerű, kiszámítható de a zenékkel nagyon jól feldobták a filmet, nagyon jó választás v... több»

Greeta   2017. 12. 30.

Manapság túl sok dalolászós film készül. Itt még arra sem vették a fáradságot, hogy új számokat írjanak. Maga a történet is csöpögős, felejthetős.

feketerigous   2016. 07. 28.

Egy könnyed romantikus musical, ami kikapcsolja az embert. Lehet rajta szórakozni, de az énekes jelenetek az én figyelmemet nem mindig kötötték le. Szerintem ezt a filmet csak egyszer lehet megnézni, utána már unalmas lesz. A befejezés itt is kiszámítható volt.

Puglia városaában - ahol a film játszódik - nem rendeznek paradicsom fesztivált.

(diumiu)

Szerepet ajánlottak Kylie Minogue-nak, Gemma Arterton-nak és Samantha Barks-nak is, de egyikőjük sem vállalta.

(diumiu)

A film eredetileg anyáról és lányáról szólt volna, akik ugyanazon férfiba szerettek bele. Végül egy testvérpár esik szerelembe egy férfiba.