Hajlakk (2007)

Elijah Kelley
Nikki Blonsky
Elijah Kelley
John Travolta

Péter Fazekas   2021. 12. 08.

Aranyos film!

ArpiHajdu és Réci   2017. 10. 31.

Ha a musical műfajára gondolunk, akkor rögtön beugrik John Travolta, ahogy a Grease-ben csavarta a csípőjét. Na meg azért ne felejtkezzünk el a Szombat esti lázról sem, ami bemutatja a disco korszak minden szépségét és mocskát. Travolta jól tette, ho... több»

Deku   2017. 12. 10.

Nagyszerű kikapcsolódást kaphat az a néző aki bevállalja ezt az egyedi sztorit. Igazán ért ahhoz, hogy elszórakoztassa a nézőt arra az időre, míg leül elé.

dailyfilmsan   2018. 10. 08.

Parádé! Travolta valami fergeteges abban a nagy mami jelmezében. A mondanivalója is szívet melengető ennek a filmnek, de még is valamiért nem üti meg az átlagosnál jobb mércét. A sok tánci meg éneklés a mondanivalót is kicsit lealacsonyítja. Végtére is 1x meg lehet nézni a filmet.

Ms. Akárki   2019. 05. 31.

Alapvetően imádom a musicalaket általában és ez a film kifejezetten tetszett. Zac Efron hangja igazi meglepetés volt. Pörgős és aranyos történet, ahogy harcolnak egy egy általuk fontosnak tartott ügyben. Régies hangulatot sugároz és ez adja a tipikus báját a filmnek, amitől olyan élvezetes.

puffancshercegnő   2016. 09. 12.

Nem láttam az eredetit, ezért összehasonlítani nem tudom, de nekem ez egészen tetszett. Jó történet, jó szereplők, és a dalok többsége is fülbemászó. Aki szereti a musicaleket annak érdemes megnéznie

diumiu   2018. 01. 31.

Az eredeti megnézése után láttam ezt a feldolgozást és hatalmas csalódás volt. Nekem túl sok volt, erőltetett, nem szerettem. Annak ellenére, hogy a szereposztás pazar volt, sajnos nem győzött meg.

Zac Efron a filmben nyújtott alakításáért megkapta az MTV Movie Award legjobb feltörekvő színésznek járó díját.

Nikki Blonsky a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb feltörekvő színésznek járó díjára.

Aretha Franklin-t is meghallgatták motorszájú Maybelle szerepére.

Nikki Blonsky a forgatás alatt ünnepelte a 18. születésnapját.

A hajlakk a második közös filmje Michelle Pfeiffer-nek és Christopher Walken-nak, először a Batman visszatérben játszottak együtt 1992-ben.