Szereplők

2024.03.24 Se3.14

Gagyi

Ez olyan szinten pocsék, hogy arra nincsenek is szavak. És akkor most az olyan nyilvánvaló ostobaságokról nem is beszélek, hogy egy „sztárügyvéd” nem egyből a rendőrséghez fordul, amikor otthagynak nála egy gyereket; egy óvodába csak úgy elkezdhet járni rendszeresen egy gyerek, mindenféle beiratkozás nélkül... Erőltetett, izzadságszagú poénok; röhejes dialógusok; primitív karakterek. A tizenharmadik rész után egyszerűen nem voltam kíváncsi a tizennegyedikre.

2019.11.16 indingo

Földes Esztertől és Kovács Patríciától feláll a hátamon szőr, de a férfi színészek sokat kompenzálnak és a kis szőke "anyátlan" kisfiú is nagyon cuki. A történet picit egyszerű, bár van benne pár ütős poén.

2020.01.31 Szilonka

Nagyon példa mutató sorozat. Főként a nők készítenek ki benne. Van aki megcsalja a párját, a másik elhagyja a gyerekeit.

2020.02.28 Lonka

A jobb magyar sorik egyike. A Danikát alakító kis srác zseniális. A története egész jó.

2019.11.20 TomÁcs

Helyes és könnyed magyar sorozat, jó színészekkel. Nekem a karakterek is tetszenek, főleg Iván tudott azonosulni a szerepével.

2019.11.12 VvV

Az előzetes alapján egy fergeteges sorozatra számítottam. Remek színészek a középpontban. Szabó Kimmel Tamás, Mészáros Béla, Klem Viktor a jelent, Fenyő Iván a kicsit már a múltat képviseli. A sorozat ismét egy külföldi adaptáció, tehát nem egyedi ö... Több

2020.08.25 Greeta

Az első évadot vitték a karakterek és a remek színészek,a mit megszokott már a néző. A második évadra lecserélődött a fél banda, kíváncsi leszek.

2020.01.05 petraszab

Egyelőre megvan a sorozatban a lendület, de kíváncsi vagyok ez meddig tart. A történet még tart valamerre, van humora.

2024.02.21 Schumy1

A szerepcseréig botrányosan rosszak a karakterek. A második évadtól viszont meredeken felfelé ível a sorozat. Mindenki jó benne szerintem. Nem tudom, lesz-e folytatás (remélem, igen), mert elég színvonalasra sikeredett.

2020.11.06 H.a.n.n.a

A sorozatból leginkább a gyerekek alakítását emelném ki. Természetesek és nagyon ügyesek. A jelenetek is viccesek, amelyekben ők szerepelnek. A sorozat története helyenként kicsit sántít, nem valóságszerű, de nem rossz.

2020.10.15 HanGa

Valahogy ez az új évad nem tud lekötni. Nem tudom hogy az új arcok miatt vagy a történet higult fel, de valahogy ez most nem működik.

2020.06.21 Milan

Mintaapák

Szerintem egy zseniálisan jó sorozat. Jó viccek, a sztori is jó. Zseniális sorozat. Várom a folytatást.

Mintaapák

Nekem nagyon tetszik a sorozat! Komoly élethelyzeteket mutat be némi humorral. Kedvelem a színészeket is, akik remekül játszanak! Várom a folytatást minden este!

2020.09.08 szoljhozzam

Nekem az eredeti gárda jobban bejött. Meg persze azzal szokta meg a nézők. Az új színészeknél azt érzem, hogy utánozni próbálják az előzőeket. A történet is kicsit már elfáradt a 2. évadra.