Miraculous: Katicabogár és Fekete Macska kalandjai

3. évad (2019) - 26 epizód
4. évad (2021) - 26 epizód

Legjobbra értékelt epizódok

összes rész

A Miraculous - Katicabogár és Fekete macska kalandjai című animációs filmsorozat főhőse két átlagos kamasz: Marinette és Adrien. A fiatalok feladata, hogy megmentsék Párizst a veszélyes Akumáktól, akik bárkit gonosszá tudnak varázsolni. A két kamasz az akció hevében szuperhőssé változik át, így… Több

Rendező: Thomas Astruc
Ország: Japán, Franciaország, Koreai Köztársaság
Premier (HU): 2015.12.06. | Disney+ (2022.06.14.)

2022.12.06 mamorosmalna

Kinőttél már belőle. Hát nem! :-D

Jajjdeszeretem! Nemrégiben sikerült megnéznem (a leleakelt) finálét, baromi jóra sikeredett. A sorozat az elején még unalmas, eseménytelen, bugyuta rajzfilmnek tűnhet, de az idő előrehaladtával egyre inkább mélyebbre ás a kapcsolatok és a háttérsztorik terén is. Néha kicsit vontatott (az előző évadokra visszatekintve), majd csak később indul be. Kedvenc animációs sorozataim közé tartozik! ❤️ 9/10

2021.10.29 Ms. Akárki

Unokatesóm mostanában nonstop ezt nézi a Disney Chanelen, így volt szerencsém látni jó sok részt belőle. Egyszerűcske, de kifejezetten kellemes háttérzörej. És szerintem poén, ahogy mindig valahogy katica és Fekete Macska szerelmi kuszaságát próbálják erőltetni.

2017.09.30 SzFa

Nagyon rossz mese. Nem véletlen, hogy csak hajnalban merik leadni. Marinette és Adrien kiléte elég egyértelmű és képtelenség, hogy senki nem fedezi fel. Semmi sem tetszett a mesében.

2016.01.10 Sniper

Nagyon bájos és nagyon szórakoztató sorozat; az egyik kedvencemmé vált az elmúlt időszakban. Holott elmúltam már 25, de mégis nagyon élvezem. Szerintem nem csak a főszereplők által megcélzott közönség számára érdekes és vicces.

2016.10.13 pav

Végre egy animációs kalandfilm-sorozat, melyből semmi sem hiányzik! A történet egyszerű és világos, a főhősök karaktere érthető és tiszta, a zene találó és a húsz perces epizódok is tartalmasak, s elejétől a végéig jó cselekménnyel felépítettek. Díjazom ezt a francia-koreai közös munkát!

Eredetileg ez a sorozat egy Anime lett volna, animés grafikákkal.Szerző: sunset moonset

Plagg nevének jelntése veszély (kínaiul).Szerző: Mithrel

Tikki nevének jelntése boldogság (kínaiul).Szerző: Mithrel

Halálfej eredetileg 'Papillion', azaz pillangó franciául, angolul 'Hawk Moth',ami pedig molylepkét jelent.Szerző: Mithrel

Nem Franciaországban, hanem Dél-Koreában debütált először a sorozat.Szerző: Mithrel