Mozart in the Jungle (2014)

Mozart in the Jungle

lollipopp   2015. 12. 06.

Sex, drogok, klasszikus zene. De leginkább utóbbi. Unalmasabb kis helyesség, mint bármi...

szucszoli   2019. 02. 08.

Alapvetően egy jó hangulatú, mozgalmas, humoros, kellemes kis sorozat. Az elején bizakodó voltam, amikor feltűnt a kis oboista csaj, hátha sikerül egy jó karaktert összehozniuk, de sajnos semmit nem kezdtek a karakterével. Eljutottunk a 2. évad végéig és leginkább nem fejlődött sehova, fűvel-fával kefél, akivel éppen jól kijön, aztán ennyi. Vegyes érzéseim vannak ezzel a sorozattal, mert messze sokkal inkább élvezhető volt ebből a sorozatból két évad, mint a rettenetes Whiplash filmből másfél óra, de valahogy mégis egyszernőzés alkotás ez is. Nem érzek mögötte egy igazán jó koncepciót és még a humora tekintetében is szerényke szórakozást tud nyújtani. Kár. Pedig ritkaság számba megy, hogy egyáltalán eljutok egy sorozatban két évadig, pláne ami után azt érzem, hogy nincs értelme tovább nézni, mert nagyjából ki tudom következtetni azt, hogy mire számíthatok a későbbiekben Egyébként GAEL GARCÍA BERNAL mesteri szinten színészkedik, szóval nélküle ez a sorozat üres és unalmas lenne. Elképesztő figura! Lehengerlő!

sarkanyt   2017. 05. 07.

A cím miatt sokáig halogattam, hogy belekezdjek e, de amikor elkezdtem, nem bírtam abbahagyni, annyira jók a karakterek, hogy ritkán látni ilyet. Sokat lehet nevetni, végig érdekes, cseppet sem ül le a sorozat.

avatar123   2015. 11. 30.

Nagyszerű forgatókönyv és felállás- Remélem hosszú évadokat él meg, mivel nekem nagyon tetszett.

Gael García Bernal
Nora Arnezeder
Gael García Bernal

Pár éve még el sem lehetett volna képzelni, hogy valaha egy klasszikus zenei komédia fog futni a tévében. Pedig a Mozart in the Jungle műfaji meghatározása ez. A szereplők hivatásos zenészek, közben meg pontosan olyan gyarlók, mint bárki más. GERA MÁRTON KRITIKÁJA. több»