Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Glee - Sztárok leszünk! (2009)

Glee

Blake Jenner
Jane Lynch

petraszab   2020. 01. 05.

Voltak benne nagyon jó feldolgozások, remek hangok, de a történet kb. a 3. évadtól elég fárasztó volt.

indingo   2017. 04. 12.

Az első pár évad tetszett, jó kis témák köré felépülő dalok voltak sorozatban. Utána valahogy annyi dinka karakter jelent meg benn, hogy már a zene háttérbe szorult és idegesíteni kezdtek.

ArpiHajdu és Réci   2017. 11. 10.

Szórakoztató, musicales történet

A Glee-vel szerintem bátor dologra vállalkoztak a készítők, ugyanis vannak, akik imádják a musicales történeteket (én közéjük tartozom), de túlsúlyban vannak azok, akik ódzkodnak attól, hogy egy filmben vagy egy sorozatban csak úgy ok nélkül dalra fa... teljes kritika»

Ms. Akárki   2019. 09. 03.

tinikorom nagy kedvence volt főleg a remek zenei feldolgozások miatt. A 2. évadot imádtam, de utána sajnos minőségben lejtmenetet vett a sorozat, amikor az egyik főszereplő meghalt. A zenék miatt érdemes csak megnézni főleg.

Bazzzsi   2017. 11. 22.

Elképesztő hangok vannak benne és sok jó feldolgozást is hallhat benne az ember, de maga a fiatalok története eléggé lapos és közhelyekkel megtűzdelt tipikus amerikai.

Eniq   2019. 12. 08.

Amikor még ment a sorozat azt gondoltam én ezt soha nem fogom megnézni aztán tavaly mégis elkezdtem, miután a youtube-on több videót is találtam a zenékről és hát csak elkezdett érdekelni. Rachel-t iszonyú irritálónak találtam, de aztán csak sikerült... több»

Kicc   2016. 02. 25.

Eredetileg csak Adam Lambert ötödik évados vendégszereplése miatt akartam megnézni, de ugye csak nem kezdhetjük egy sorozat megnézését az utolsó előtti évaddal! Úgyhogy szépen tisztességesen elkezdtem megnézni az elejétől, és végül 26 nap alatt végez... több»

Gwyneth Paltrow csupán egyetlen rész erejéig szerepelt volna a showban, ám a közönség nagyon pozitívan fogadta Holly karakterét és a stáb is nagyon szívesen forgatott a színésznővel. Ennek köszönhető, hogy még további részekben is láthattuk Paltrow-t, ami olyannyira jól sikerült, hogy Emmy-díjat hozott neki.

Lea Michele és Jenna Ushkovitz (Tina) korábban már ismerték egymást, együtt szerepeltek a Spring Awakening című broadway darabban.

Rachel Berry karakterét a Reese Witherspoon által alakított Tracy Flick inspirálta a Gimibosziból.

Jane Lynch, aki a sorozatban a rettegett szurkolólányok edzőjét alakítja, a való életben, a gimnáziumban sokkal inkább tartozott a kórusba, mint a menő pompom lányok közé. A színésznő egy interjúban azt is elárulta, hogy nem volt túl népszerű gimis korában, a tanórán kívüli elfoglaltságait pedig folyamatosan váltogatta.

Madonna és Julia Roberts is óriási rajongói a sorozatnak. Julia Roberts állítólag Glee epizódokkal múlatta az időt az Ízek, imák, szerelmek című film forgatási szüneteiben.