Játssz egy iPad-ért! · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! Login

Nik   2015. 08. 07.

A South Parkot még nagy nehezen lenyeltem, de ez a sorozat kiverte nálam a biztosítékot. Annyira morbid és durva, ráadásul gusztustalan és beteges, hogy egy epizód után abba is hagytam a nézését.

gerda   2014. 10. 03.

Rémes. Egyszerűen rémes ez a sorozat! Minden tekintetben a szemétbe való. Perverz és horrorisztikus és még nem is vicces. A karakterek defektesek és a sztori....nincs is sztori lényegében.

Őszintén remélem, hogy csak ideiglenes kifulladás volt, és ha kapunk negyedik évadot, addigra a készítők sikeresen ismét felszívják magukat (bármi is legyen az, amire ráfüggtek), helyreállítják a szintet akár még erőteljesebb változtatások árán is – mert ha ez nem sikerül, imádkozzunk, hogy legfeljebb egy évadon belül inkább lezárják a történetet, szörnyű lenne látni, ahogy egy ennyire brutális, beteg, polgárpukkasztó alapötlet szép lassan kimerül és kiszenved. több»