Gyilkos party

Gyilkos party

Murder Party

Jeanne Chardon-Spitzert, a briliáns építésznőt egy rendkívül titokzatos és különcnek tűnő család megbízza a Daguerre-kastély felújításával, amely birtokukban lévő társasjáték-birodalom központja egyben.

Césart, a családfőt azonban egy parti során holtan találják, a gyilkossági ügybe pedig maga… Több

Rendező: Nicolas Pleskof
Forgatókönyvíró: Nicolas Pleskof, Elsa Marpeau
Ország: Franciaország
Premier (HU): 2022.07.21. | Telekom TVGO (2022.10.13.)
Forgalmazó: ADS Service

2022.07.22 tomvétsz

Irtó jól néz ki a film képi világa, ettől függetlenül viszont a történet iszonyatosan kiszámítható. Mondanom se kell, hogy ez mennyire zavaró volt.

2022.07.21 BonCsa

Nálam történetesen a harmatgyenge alakítások elég hamar elvették a kedvemet a filmtől. Egy kicsit vártam is, hogy vége legyen.

A film összbevétele 453 590 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 7 492 165 forintot termelt. A hazai mozik összesen 4 380 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A rendező Elsa Marpeau-val, a bűnügyi regények szerzőjével és a Capitaine Marleau című sorozat forgatókönyvírójával közösen írta a filmet.Szerző: csd

Nicolas Pleskof rendező saját elmondása szerint a filmmel egy olyan krimit akart készíteni, amely egy pop- és trash-vígjáték elemeit vegyíti.Szerző: csd