My Fair Lady

dailyfilmsan   2019. 05. 25.

Egy kiemelkedő klasszikus a film. Szórakoztató és élvezhető. Pont annyira túloz amennyire kell és pont annyit énekelnek benne amennyit kell. Musicalként kítűnő a film. Szerkezeti gondjai vannak de nem annyira nagyok hogy idegesítő legyen és rontson a film élvezhetőségén. Az egész úgy jó ahogyan van szerintem egyszer mindenkinek látnia kell a filmet.

wooderman   2016. 05. 10.

Ez egy igazán egyszerű,réges régi film, amitől semmit nem szabad várni, és akkor nem is fogunk nagyot csalódni. Egyszerű szerelmi történet, hogy egy szegény tanulatlan lányból hogyan lesz úrihölgy.

Vviktor   2016. 09. 19.

Igazi klasszikus, időtálló film, amiben profik a szereplők. Hangulata magával ragadó és véleményem szerint ma is nézhető film. Profi a rendezés, szakmailag profi színészek.

zsani   2018. 02. 11.

Igazi klasszikus film. Nem szeretem amikor sokat énekelnek a filmekben, de ebben még az sem zavart, nagyon kellemes hangulatú film. Mindenkinek Kötelező lenne ez a film!

FarZoo   2015. 06. 25.

Már a film zenéje is megfogó, nagyon tetszett, szívesen hallgatom újra és újra. A történet is nagyon aranyos, akár az egész családnak élményt nyújthat, korosztály nélkül, akár többször nézhető.

Audrey Hepburn
Audrey Hepburn

George Cukor tehetségét mutatja, hogy ez a több, mint 50 éves alkotás még mindig nem ment ki a divatból, ugyanolyan jól szórakozik rajta a néző, mint egykoron! több»

A film 12 jelölésből 8 Oscar díjat kapott, ezzel egyike a legtöbb Oscart szerzett filmeknek.

(phanzetomox)

A Warner Bros stúdió 60. forgalmazott filmje.

A 2. legnagyobb bevételt hozó film az USA-ban, 1964-ben.