A Zarándok - Paulo Coelho legjobb története (2014)

Não Pare na Pista: A Melhor História de Paulo Coelho

Panda   2016. 04. 07.

P.Coelho könyveit is nagyon szeretem egyedi stílusuk miatt. A film is meggyőzött, teszett, mert szintén nem mindennapi a hangulata és emellett látványos is.

MattesBarca   2016. 06. 04.

Semmi extra, de egyáltalán nem unatkoztam rajta. Coelho rajongóinak kötelező, és talán arra is jó lehet, hogy rávegyen arra, hogy elolvass egy könyvet tőle. A zene, a látvány, a sztori minden rendben vannak.

majkymi   2016. 05. 04.

Korrektül összerakott film korunk egyik legolvasottabb írójának életéről. Nem gondoltam volna, de végül nem bántam meg, hogy megnéztem.

Twister   2016. 04. 12.

Azok, akit szeretik Coelho munkásságát egész biztosan nem fognak csalódni a filmben. Érdekes életút, és ehhez méltó film.

Paz Vega
Paz Vega